Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Halkımızın duyarsızlığından dolayı zaten bu şekilde rahat rahat istediklerini yapıp kılıfına uyduruyorlar zaten. Ama biz Türk halkı olarak tepkimizide nasıl dile getireceğimizi bilmiyoruz maalesef. Genel olarak çok bilinçlenmemiz gerekli bu konuda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yiter ya, yiter ya :dont: Bu gidişle birer bisiklet yada diğer konudaki resimde vardı ya ghia donanımlı at arabası onlara binecez :smiley2k::kıhkıh:

def878d5.jpg

Arkadaşlar ben artık arabaya blnmeyi bıraktım bundan sonra işlerimi KARAKAÇANLA hallediyorum. Hem daha ucuza geliyor hemde Radara ve Mobese kameralarına girme korkum olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar Korkunun ecele faydası olmazmış derler :) . Benzin Fiyatları şimdilik 10 Kuruş aşağıya çekildi. Seçimlere kadar 4,00 Tl ye indirirler, seçimlerin akabindede 5,00 Tl ye çıkar. Bu bir gerçek. Benim amacım siz Arkadaşları birazcık neşelendirmek,tebessüm ettirmek, :kıhkıh: gülümsetmekti. Yoksa büyük şehirlerde Araç büyük ihtiyaç Benzin fiyatları ne olursa olsun mecburuz araç kullanmaya. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Benzinde indirim var!

Petrol fiyatlarındaki düşüş benzine indirim kararı aldırdı!

10 Mayıs'ta 118 dolar olan brent petrol dün itibarıyla yüzde 6.3 düşerek 111 dolara gerileyince bugünden geçerli olmak üzere 95 ve 97 oktan benzine 4 kuruş indirim yapıldı. Böylece İstanbul'da 95 oktan benzinin litresi 4.19 liradan 4.15 liraya, 97 oktan ise 4.22 liradan 4.18 liraya inmiş oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinde indirim var!

Petrol fiyatlarındaki düşüş benzine indirim kararı aldırdı!

10 Mayıs'ta 118 dolar olan brent petrol dün itibarıyla yüzde 6.3 düşerek 111 dolara gerileyince bugünden geçerli olmak üzere 95 ve 97 oktan benzine 4 kuruş indirim yapıldı. Böylece İstanbul'da 95 oktan benzinin litresi 4.19 liradan 4.15 liraya, 97 oktan ise 4.22 liradan 4.18 liraya inmiş oldu.

Niye ellerini daraltıyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mazotun suçu ne?

Makas oldukça daraldı sanırım bir süre sonra eşitlenirse Turbo Benzinli araç daha mantıklı hale gelecektir.

Zaten okuduklarıma göre turbo benzinlilere LPG dönüşümü için yoğun arge çalışmaları varmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.