Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Şaka gibi devletin karşıladığı tutar diye yazmışlar bir de utanmadan. Sanki bürokratlar, hükümet yetkilileri ceplerinden veriyor yansıtamayan ÖTV'yi...

Hayınnn. Daha ne istiyonuz. Eskiden arabanız mı vardı. Bak ararun 155'i. ??

• Beğen 1
  • Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabayı darbeden sonraki haftada almıştım yanlış hatırlamıyorsam 165 felan doluyordu bugün sabah doldurdum 285 içinde de biraz vardı. her defasında sövüyorum bir şey değişmiyor.  insan araba çalıştırmaya korkar mı ya. 

--1 dakika sonra eklendi--

suriye savaşı bitse kaçak mazot alır arada filtreleri değiştirirdik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Semih O. yazdı:

Şaka gibi devletin karşıladığı tutar diye yazmışlar

Devletin almaya imtina ettiği diye yazmaları lazım aslında. 

ÖTV'nin ortaya çıkış amacı düşünülürse tümden kalkması lazım zaten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Ali Gök yazdı:

arabayı darbeden sonraki haftada almıştım yanlış hatırlamıyorsam

Ali bey ,yalnız Darbeden sonra demiyoruz. Ne diyoruz, KALKIŞMA dan sonra, çünkü darbe yapamadılar.Unutmayalım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Alıntı

03.11.2018 tarihinden tarihinden geçerli olmak üzere rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı Benzin grubunda 17 kuruş fiyat indirimi meydana gelmiştir. Fiyat indirimi Pompa satış fiyatlarına yansıyacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Petrol fiyatları ve kurdaki düşüş akaryakıtta indirimin yolunu açtı.Olcay Aydilek'in haberine göre önümüzdeki hafta en geç çarşamba günü benzinde 13-18 kuruş, motorinde de 15-20 kuruş indirim yapılması bekleniyor. Ancak motorindeki indirim pompaya yansımayacak kaynak : haberturk

ölmeden ineceğini görebilecekmiyim acaba 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mazota indirim yapmazlarsa depoyu fullemiyeceğim. Yaşasın 50 tl lik mazot. Demek ki mazotla benzin fiyatı eşitlenecek. Böyle eşitlikçi bir iktidar için yaradana sonsuz şükürler olsun.?? (Güleyim mi kızayım mı karar veremedim.)

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

(konu hortlayacak ama)salı günü akaryakıta indirim gelecekmiş ama benzinde pompaya yansıyacakmış. dolar 6,5 tl den 5,3 düştü hala mazotta bir indirim yok. benzinle mazot arasında 5 kuruşluk bir fark olacağı söyleniyor. şu saatten sonra bende nasıl çalarım hesabını yapacağım. kaynak mynet

--4 dakika sonra eklendi--

Zafer Bey haklı çıktı amaç eşitlemek galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar uzun. Artık dayanamıyorum. 1 aydır depoyu fullemiyorum.inat ettim ama artık dayanamıyorum,haftada bir benzinliğe uğramaya.?

16.11.2018 - 23:37 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

bence uzun vadede mazot ciddi şekilde avantajlı hale gelecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.