Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

12 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Bunun haber değeri yok ki. 

Gerçek anlamda kimsenin umursadığı da yok. 

Tepki çok çok bir küfür oluyor. 

Kapatalım benxe bu konuyu. 

Katılıyorum Cem abiye bu konuyu artık kapatsak da olur ,1$  4,4 TL olmuş ne olacak sanki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, suat coşkun yazdı:

Amannnn ben her zaman 50 tl lik alıyorum..çok demode bir espri ama yapacak bir şey yok maalesef.Hayat devam ediyor..

50 tl lik alanların hepsi yolda kaldı jetonları yeni düşmeye başladı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/benzin-ve-motorine-yeni-zam-mi-geliyor-2409653/

motorine yeni zam gündemdeymiş benzin ve mazotu eşitlmeye çalışıyorlar bence ikisinide 10 tl yapın gitsin herhün hergün bune haberleri takip etmekden ben yoruldum?

--3 dakika sonra eklendi--

2014 yılında focusu aldığımda deposu 160 tl ye doluyordu şimdi 300 tl yi geçiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yineliyorum: Bu zam haberlerinin hiç bir kıymeti harbiyesi yok.

Bu böyle artarak devam edecek, çünkü ekonomi çöküyor. 

Tedbir alın, borçlanmayın, kredi çekmeyin. 

Seçimden sonra ciddi sıkıntılara gebe. 

Yani felaket tellallığı yapmak niyetinde değilim, ama büyük resmi hala görmeyenler ya da umursamayanlar var.  

Dikkatli olun. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''Son dakika haberi... Akaryakıt rafineri çıkış fiyatında petrol fiyatlarına veya dövize bağlı meydana gelen artışlarda ÖTV tutarı, söz konusu artış tutarı kadar düşürülecek. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı. ÖTV tutarı 17 Mayıs 2018'de belirlenen fiyatı geçmeyecek. Listede, 95 ile 98 oktan kurşunsuz benzin, motorin, bütan, sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG) ve propan yer alıyor''

habertürkte boyle bi haber var ama benim anlamadığım kısım fiyat zaten yüksek daha nereye kadar   yükselicek ki zam  gelgiğinde ötvden indirim yapacaklar.gene bi oyun dönüyor gibime geliyo.

http://www.haberturk.com/son-dakika-akaryakit-ta-otv-duzenlemesi-1969905-ekonomi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.