Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Benim gençliğimde (40 sene önce) benzin almak için saatlerce kuyrukta beklediğimiz olmuştu. Halimize şükredelim. 

image.png

bu haberi görünce Metin Akpınar ile Zeki Alasya'nın Petrol Kralları filmi aklıma geldi nedense?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Bekir B. yazdı:

Gençliğimde 35 tl ye golf GTI fulleniyordu..

2005 de dizel araç  70-80 tl bandında fulleniyordu 

Nerden aklıma geldiyse yazdım öyle işte.. 

Abi niye böyle şeyler yazıp üzüyorsun bizi :(

Ne güzel mutlu mutlu hep 100 TL'lik alıyordum...

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Dizellerde LPG dönüşümü yapan bildiğiniz yer var mı :P

Dizel motorlar LPG çalıştırmak için fazlaca basınçlı. LPG yerine CNG yani doğalgaz dönüşümü yapılıyor.  lakin ülkemizde dolum yapabileceğiniz istasyonu bulmak mesele. istanbulda bile üj bej tane var

image.thumb.png.931e544e0c4e2f18418f96f492256d5b.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamdan şimdilik etkilenmiyorum. Van da  motorin 5.30 iken ortalamam 5.5 di. Fiyat 5.53 e çıktı ben ortalamayı 5.4 e düşürdüm. Şimdi 5.70 lere gelmiş, yeni ortalamam 5.1 oldu. Böyle böyle zamdan etkilenmem diye umuyorum. Topunuz gelin. En olmadı 100 liralık almaya başlarım sürekli yine etkilenmem ?

• Beğen 2
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Fatih Mehmet USLU yazdı:

Zamdan şimdilik etkilenmiyorum. Van da  motorin 5.30 iken ortalamam 5.5 di. Fiyat 5.53 e çıktı ben ortalamayı 5.4 e düşürdüm. Şimdi 5.70 lere gelmiş, yeni ortalamam 5.1 oldu. Böyle böyle zamdan etkilenmem diye umuyorum. Topunuz gelin. En olmadı 100 liralık almaya başlarım sürekli yine etkilenmem ?

Böyle giderse 2 seneye kalmaz arabayı itekleyerek kullanacaksın :kıhkıh:

• Haha 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Mesut ç yazdı:

linea clup Volkswagen grup polo grubu birde bi kaç tane sayfa daha anlaşıp araç kullanmama tarzı bi eylem yapacaklarmıs.facebookta bu tarz bi bi haber dönüyor.ne kadar gerçek ne kadar etkili olur bakalım 

Özel araç sahipleri değil de kamyon ve otobüsçüler 3 gün bunu yapsınlar ( Örnek cam filmi gibi ) gör o zaman indirimi.Ama nerde kim yapacak onu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.