Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Ahmet A. yazdı:

İlaç satmıyorum ki :aman: Satanı denetliyorum...

(Bu ülkede en son ilaca zam gelir çünkü alıcısı Devlet onun)

Valla geçenlerde doktor 4 ilaç yazdı 3'ünü "devlet karşılamıyor dedi" eczacı. Üstüne bir de muayene ücreti verdik. "İyi ki de SGK var yoksa halimiz ne olurdu" diye düşünmeden edemedim.:wacko:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla geçenlerde doktor 4 ilaç yazdı 3'ünü "devlet karşılamıyor dedi" eczacı. Üstüne bir de muayene ücreti verdik. "İyi ki de SGK var yoksa halimiz ne olurdu" diye düşünmeden edemedim.:wacko:
Sıra beklemek yok bütün eczanelerden ilaç alabilirsiniz daha ne olsun [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji83][emoji83][emoji83]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Basit hastalıkları çoğunlukla yazdırmıyor eczaneden parayla alıyorum. Eczacılar biraz indirim de yapıyor. Muayene kesintisi + ilaç parasından da ucuza geliyor. 

Aynısı bizde de oluyor. Vatandaşa devlet hastanesinden ultrason isteniyor. Hastane 2 haftaya randevu veriyor. Adam gelip bize soruyor .

- Kaç para ?

- 175 TL

- sigortalıya ?

- 140 TL .

-Buyrun 140 TL.

- Yok 200 vereceksiniz .

- Niye? 

- Muayene kaydınız olmadan tetkiki yapamayız. Muaueyen ücreti de 60 TL ..

Güler misin ağlar mısın ? 

Halbuki SSKyı devreye sokmadan  175e indirim yapın dese 150ye yaptırır rahat rahat..  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.