Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Benzine 9krş, dizele 7krş zam gelmiş. Geçmişler olsun...

Ekşi'de şöyle bir yazı vardı onuda bırakayım buraya;

benzin ve motorine en son 31 temmuz'da zam gelmiş.
 o tarihte: brent petrol: 52.65, usdtry: 3.5193
 bugün: brent petrol: 52.16, usdtry: 3.4480

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Zamlara üzülmeyin, ülkenin, pardon iktidarın ayakta durması için yaptığınız küçücük bir katkı.

Lafı mı olur?

Lafı olmaz. Başımızın tacı onlar. 3 gün tuvalet ihtiyacınızı gidermeyin dese reis 3 gün tutarız içimizde. 

İşin geyiği bir yana. Bir ara insanlarla çok polemiğe girerdim bu konuda anlatmaya çalışırdım kendimce doğru olanı. Ancak "Çoluğum çocuğum açlıktan ölse yine malum partiye oy veririm reis ne yaparsa doğrudur." diyen adamı gördükten sonra daha hiçbirşey diyemez oldum. 

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Batum dan yakıt almaya karşıyım ama bu gidişle ayda 1 geçeceğim galiba. Aracı gırtlağına kadar doldururum. Takoz çıkarıp aracı yanılıyorlar ve dolduruyorlar. Bi 10 lt de bidona koydururum. 3 kartondan cuğara aldımmı. Ohhhhh. Enişte korkmadan sıfır Passata koydurdu ki. Ben hayli hayli focusa koydururum mazot. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rize'den Batum'a gitmek manasız ve depo küçük bir de dizel :D Kolay yakıt sistemi sebebiyle bir yerden sonra yere dökülüyor zaten takoz çok etki etmiyor.

Ek bidon vs de şimdi daha da zor zaten OHAL var devlette çalışan elini kolunu sallayarak da çıkamıyor. Yatar o yatar :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Ağız tadıyla bi hayal kurdurmuyorsun insana

Gerek yok abi dizel arabaya zaten yakıt seçiyor, benzinliler idare ediyor çöp atsan çalıştırır ama sonra yine 'aldım ford yakıt seçiyor adamına göre' diyeceksin diye :D  :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakında pusuda radarlar bizi bekliyor desenize. Lpg ye de gelmiş mi?

Dün Lpg alırken 2,35 Tl/l ödedim. Hanıma da dedim ki:" Dolar düştü geçen hafta ama indirimi yansıtmadılar. Bak dolar 2 Kr arttı, yarın hemen zam yaparlar. Arada yediler indirimi."
Ve bu sabah okula giderken baktım 13 Kr zam Lpg fiyatlarına. 5 TL, zarardan kâr ettim.[emoji35]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.