Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

22 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

İki arabada dizel. Ohh kafam rahat. :öp:

Süleyman abi bizim siyah inci de  benzinli ve tüp yok satıp dizel falan mı alsam acaba ? :blink::) 

Kastamonu güncel opet 5.01 :)

Koray Gül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Koray Gül yazdı:

Süleyman abi bizim siyah inci de  benzinli ve tüp yok satıp dizel falan mı alsam acaba ? :blink::) 

Kastamonu güncel opet 5.01 :)

Ben sattım benzinliyi, dizel aldım. İyi ki de almışım. Hem performans hem de yakıt olarak memnunum. Şu anda tüketim ortalaması böyle. Tabi uzun yol daha fazla ama en yüksek de 5,7 yi gördüm.:)

IMG_20170629_081926.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Tabi uzun yol daha fazla ama en yüksek de 5,7 yi gördüm.

Güzel ortalama bunlar. Benim alışma surecindenmidir(alalı 10ay oluyor) yoksa sert kullanmaktan mıdır bilemiyorum ama %75 uzun yol yakıt ortalamam 8.9 dan aşağısını göremedim. Bu tüketim ortalamasını düşündükce aklımı çelmiyor değil bi focus 3 falan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Koray Gül yazdı:

Güzel ortalama bunlar. Benim alışma surecindenmidir(alalı 10ay oluyor) yoksa sert kullanmaktan mıdır bilemiyorum ama %75 uzun yol yakıt ortalamam 8.9 dan aşağısını göremedim. Bu tüketim ortalamasını düşündükce aklımı çelmiyor değil bi focus 3 falan :)

Ooo ben benzinli 4 ileri otomatik te 13lt gördüğüm oldu. Arabadan soğudum be ya.:P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1447 km ortalamasi 5.2 full klima acik ortalama hiz 70 km. 140 la gitigmiz de oldu genelde 110-120 bircok kez de 40-50 km hiz ile daglari astik. guzergah da samsun dan safranbolu donuste amasra uzeri samsun pesine ordu ya otobandan donus eski sahil yolu. toplam 340 tl mazot ile yolculugmuzu tamamladik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

İki arabada dizel. Ohh kafam rahat. :öp:

http://www.hurriyet.com.tr/arac-sahiplerine-bir-iyi-bir-kotu-haber-40509929

''Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'nın (PÜİS) yaptığı açıklamaya göre benzinden sonra motorin fiyatlarında 10-11 kuruş zam...''

Hala rahat mısın abi :smiley2k::kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Semih G. yazdı:

http://www.hurriyet.com.tr/arac-sahiplerine-bir-iyi-bir-kotu-haber-40509929

''Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'nın (PÜİS) yaptığı açıklamaya göre benzinden sonra motorin fiyatlarında 10-11 kuruş zam...''

Hala rahat mısın abi :smiley2k::kıhkıh:

Haha ha. Depolar fullliyeyim bari.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.