Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

Amin Servet kireçlenmeye iyi gelmese de kafam rahat su eksiltme olmuyor diye.Mesala,sübap sıkıntısı olmayacak diye İnşaallah 

Bir araya gelebilsekde su mevzuyu senden uzun uzun dinlesem keske :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Şimdi, Serdar Eryürekli yazdı:

Hemen 700-800 km lik bir yolculuk seni bekliyor abi :) Bende eve dönüşte alacaktım, yarın sabah alırım. Bommmm boş depo

Bir arkadaşım da 30 TL bonus alabilmek için 3 kere Adana-Pozantı yapmıştı. ??

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Total 100e 25tl kampanyası için yolumu 3 kere 1-2 km saptırdım. ve hiçbirinde kullanamadım bu ay sonmuş diyorlar arada önünden geçiyorum ulen 25lira için gerek yok şimdi deyip sallıyorum.

gerçi bana iyi bi ders oldu artık petrol ofisi olsunda nerde olursa olsun fulleyip devam ediyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

Total 100e 25tl kampanyası için yolumu 3 kere 1-2 km saptırdım. ve hiçbirinde kullanamadım bu ay sonmuş diyorlar arada önünden geçiyorum ulen 25lira için gerek yok şimdi deyip sallıyorum.

gerçi bana iyi bi ders oldu artık petrol ofisi olsunda nerde olursa olsun fulleyip devam ediyorum

Ben çok kullandım :D öncesinde günlük sınırı yoktu sonra plaka sınırı koymuş çakallar :D farklı bkm hesabıyla yemedi.

75'e 25 tl indirim var. Çok iyi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.