Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Ülkemizde ne yazıkki ekonomi pamuk ipligine bağlı. Havadan nem kapar konumda. Malesef ki dolar kur'undaki dalgalanmalarda bizleri çok etkiliyor.

Başbakan hasta olsa dolar yada euro kur'u artış gosteriyor.

Bunun yansimasida bizlere oluyor.

Yeni zamlarimiz hayırlı olsun ne diyelim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalıştığım sektör gereği akaryakıt indirim yada zamlarından 2-3 gün önce bilgim oluyor. Benzindeki fiyat değişkenliği , açıkçası gerek aracımın dizel olması gerekse ülke genelindeki motorin satışı ağırlığı nedeniyle pek ilgimi çekmediği için paylaşmakta aklıma gelmiyor. Bundan sonra sizlerle daha çok paylaşmayı planlıyorum. Motorine pazartesiye kadar zam beklenmiyor şu an için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 26.08.2015 09:35:44, Hakan Saraylı said:

Petrol fiyatları son 6 yılın dip fiyatlarını görmüş ve durumda gece yarısı itibarı ile benzine çok büyük bir indirim geldi ! 15 krş.

Not : IF varil fiyatı 39,62 $ benzin 4,40 TL. , THEN fiyatı 110 $ iken benzin 5 TL. ise,  ELSE .... :naughty: 

Between kullan hocam, bu sorgu çok yaşamaz ,hep else gider :) 

Bir saat önce, Cem Boneval said:

Kabine kuruldu, ilk hediyeleri uçak düşürme, ikinci hediyeleri benzine 12 Kuruş zam.

Ben hep 50 liralık alıyorum,dolayısıyla pek etkilenmiyorum hocam :sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.