Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Bıçak kemiğe dayandı diye bir söz vardı devlet büyüklerimizin söylediği. Hani genelde terör olaylarından sonra söylerlerdi, ama bişey yapmazlardı, bizim bu akaryakıt fiyatları, vergilendirme sistemi de buna benziyor. Her seferinde bıçak kemiğe dayandı desekte ortada bişey yok. Alıştık artık, önceleri tepki versekte sonra alışıyoruz. Kurbağa testi vardır, kurbağayı sıcak suya atınca çırpınır kaçmaya çalışır ama soğuk suya atıp suyu ısıttığınızda uyuşur, yanar, bizimkisi o hesap, 5-10 kş la yıllardan beri artan akaryakıt fiyatlarını kabullendik. Hayırlısı.

Cem beyin de dediği gibi şemsiyenin açılmaması için duacıyız artık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten öyle hasan

istanbul

EuroDizel : 4.35 tl diğer iller 4.42 tl'e kadar çıkabiliyor.

95 oktan : 4.72 tl diğer iller 4.78 tl'e kadar çıkabiliyor.

97 oktan : 4.81 tl diğer iller 4.93 tl'e kadar çıkabiliyor.

Lpg : 2.72 tl diğer iller 2.85 tl'e kadar çıkabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vatandaş 1 gün kontak kapatsa yeter.. ama nerde o birlik ? Anca boş yere çenemiz öter bizim :)

Ee yani :)

En çok dizel'e üzülüyorum, bu ülkenin lojistiği kamyonlar ile vs sağlanıyor artan her kuruş arabası olan/olmayan herkesi etkileyecek olay sadece araba değil..

Araba günümüzde lüks bir tüketim aracı oldu bunu kabul etmek gerekiyor her yıl 800 bin araç alan bir ülke!?! Demekki zengindir !!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2002 yılından beri millete anlatmaya çalışıyorum bu yöneticileri (okumuş cahiller dahil) umarım artık anlarlar da kurtuluruz birazda seviniyorum oy verip ülke iyiye gidiyor diyebilen yalakalara umarım petrol istasyonlarında acı çekerler

Kubilay Yıldırımbayazıt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2002 yılından beri millete anlatmaya çalışıyorum bu yöneticileri (okumuş cahiller dahil) umarım artık anlarlar da kurtuluruz birazda seviniyorum oy verip ülke iyiye gidiyor diyebilen yalakalara umarım petrol istasyonlarında acı çekerler

hocam hiç bir şey farketmeyecek...oy veren 2 kişiden 1 sağolsun....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.