Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hakkari Dağları

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Askerliğimde çekmiş olduğum fotoğraflardan sadece manzara içerikli olanlar. Canlı görmenin vermiş olduğu duygular ise bambaşka. 2800-3000 arası rakımlarda eylül aylarından sonra bulutların altımızdan geçişleri falan o zamanlar çömezdik ama makinamız yoktu onları çekemedim çekebildiklerim Mart 2010- Ağustos 2010 arası Eylülde görevden düştük ekim ortasıda askerlik bitti zaten :)

P1010656.jpg

MRGESAV50.jpg

MRGESAV48.jpg

MRGESAV47.jpg

MRGESAV46.jpg

MRGESAV37.jpg

MRGESAV35.jpg

MRGESAV27.jpg

MRGESAV26.jpg

MRGESAV11.jpg

MRGESAV10.jpg

MRGESAV9.jpg

IMG_0460.jpg

IMG_0458.jpg

IMG_0457.jpg

IMG_0456.jpg

IMG_0455.jpg

IMG_0449.jpg

IMG_0448.jpg

IMG_0438.jpg

IMG_0437.jpg

IMG_0436.jpg

IMG_0193.jpg

IMG_0192.jpg

IMG_0191.jpg

IMG_0010.jpg

IMG_0008.jpg

DSCF4472.jpg

DSCF4352.jpg

DSCF4350.jpg

DSCF4349.jpg

DSCF4339.jpg

DSCF4338.jpg

DSCF4303.jpg

DSCF4302.jpg

DSCF4301.jpg

DSCF4300.jpg

DSCF4290.jpg

DSCF4289.jpg

DSCF4275.jpg

DSCF4269.jpg

DSCF3140.jpg

DSCF3139.jpg

DSCF3138.jpg

DSCF3137.jpg

DSCF3136.jpg

DSCF3134.jpg

DSCF3133.jpg

DSCF3132.jpg

DSCF3131.jpg

DSCF3130.jpg

123_4111.jpg

123_4110.jpg

1.jpg

196.jpg

193.jpg

182.jpg

Ve son olarak hacıbey çayı bu çay Şemdinli Tekeli bölgesinde Türkiye-Irak-İran sını üçgeninde 3 sınırın birleştiği nokta olan Dalanper dağ bloğundan doğarak Irak-Türkiye sınırını çizen çay. Bu çaydan ötesi Irak

179.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yanıt 33
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İlk defa sanal ortamda burada paylaşıyorum resimleri Facebooka bile koymamıştım. Bölüm canlansın maksat

Ülkemin heryeri güzelde keşke o dağların içide fotoraflardaki gibi güzel olsa..

3. Dağ ve komando taburu 2. Hudud Bölüğü Gediktepe/Tekeli/Şemdinli.

19 Haziran 2010 da çıkan çatışmadan sonra Tayyibin ziyaretine gelipte eğilmesiyle şehitlerimizin unutulup Tayyibin eğilmesi ile ünlenen tepedeydim.

89/2 2. tertibim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vay be...

Ülkemin her karış toprağı ayrı bir güzel !!

Ne yazık ki çeşitli şekillerde değerlendirilebilecek milyonlarca metrekare topraklarımızı 30 yıldır terör belası yüzünden kullanamıyoruz!

Kimlerin işine geliyor acaba !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iletileri şutladım.

Paylaşım için teşekkürler.

Bir doğa güzelliğimizi de görmüş olduk sayende... :kıhkıh:

Teşekkür ederim şutlar için :yeah:

Vay be...

Ülkemin her karış toprağı ayrı bir güzel !!

Ne yazık ki çeşitli şekillerde değerlendirilebilecek milyonlarca metrekare topraklarımızı 30 yıldır terör belası yüzünden kullanamıyoruz!

Kimlerin işine geliyor acaba !

Boşver abicim hiç girmeyelim o konulara 1984 ten beri içinden çıkılamamış biz hiç çıkamayız

Haberlerde gördüklerinize ve duyduklarınızada inanmayın o konularda durumlar inanın ki çok çok farklı orada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakınen biliyorum Ogün'cüm.

Askerliğimi Jandarma Komando Özel Harekat Tabur Tabibi olara Tunceli'de yaptım.

Kötü valla abi Medyanın tutumu çok kötü hemde :yeah: neyse girmeyelim o konulara

teşekkürler......emeğine sağlık gelmiş geçmiş olsun..........

Rica ederim abicim beğendiysen resimleri ne mutlu bana

Ben Askerliği Meslek olarak yaptım. 26 senem bu işin içerisinde geçti.En son Şırnaktan geldim.

Valla kişiden kişiye değişirde uzmanmıydınız bilmiyorum ama uzman çvşlar 2500 tl civarı bir maaş alıyorlardı

ayda 50 milyar para verseler yine yapmam o işi meslek olarak

Vatan için her türlü yine giderim o sorun değil ancak meslek olarak çekilmez hele rütbeli personelin işi ve sorumluluğu çok ağır doğu bölgesinde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Jandarma Astsubayıydım, 8 sene doğu hizmeti görevi yaptım.İşimiz zor olsa da vatan için seve seve yaptık. Ben Doğu Bölgesine gittiğim zaman Ailemi götürmedim, çocukların eğitim durumu yüzünden.Gözüm geride kalmadı hiç bir zaman.Deselerki yine aynı bölgelerde görev yap, yine seve seve giderim.

4e958e04.jpg

89f8f8c0.jpg

ffa3a6fe.jpg

8632a101.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk defa sanal ortamda burada paylaşıyorum resimleri Facebooka bile koymamıştım. Bölüm canlansın maksat

Ülkemin heryeri güzelde keşke o dağların içide fotoraflardaki gibi güzel olsa..

3. Dağ ve komando taburu 2. Hudud Bölüğü Gediktepe/Tekeli/Şemdinli.

19 Haziran 2010 da çıkan çatışmadan sonra Tayyibin ziyaretine gelipte eğilmesiyle şehitlerimizin unutulup Tayyibin eğilmesi ile ünlenen tepedeydim.

89/2 2. tertibim

İlk gördüğümde resmi, burası Tayyibin eğildiği meşhur yere benziyor diye içimden geçirmedim değil :lol::rolleyes:

8632a101.jpg

Bu resimde köprünün köşesindeki çocuğa dikkat ettinizmi, resme girmeyemi çalışmış orda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.