Jump to content
  • 0

Katalizör Arızası İçin Kesin Çözüm Nedir ?

Doğukan Al
 Paylaş

Soru

Herkese Hayırlı Bayramlar. Aracım 2012 Focus 3 manuel Benzin&Lpg'li Araç Sibop kestikten sonra tamir ettirdim. 500 km civarı düz yolda gittikten sonra bu arızayı verdi. ELM327 cihazım ile söndürüyorum belli süre sonra tekrar yanıyor. Kesin çözümü nedir bilen varmı ? Kimisi AFR ayarı yaptırdım geçti diyor , Kimisi ilaç sıktım geçti diyor , Kimisi oksijen sensörünü değiştim geçti diyor.1840330058_ArzaKodlar1.JPG.b690bc6bcfed2c673fbf8d5eedf68dec.JPG1651949278_ArzaKodlar3.JPG.1306b5ecf1f1993dd2a00557c2e4be01.JPG

Doğukan Al tarafından düzenlendi
Yanlış Başlık
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Siz tekrar subap problemi yaşamamak için öncelikle fakir karışımdan kurtulun güzel bir yol ayarı yaptırın. Sonrasında kodları silip tekrar takip edin. Katalizör gerçekten problemliyse yenisi elzem gibi bişe.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk işim buji , oksijen sensör sağlam mı diye baktırmak olacak düzelmez ise Ondan sonra AFR ayarı yaptıracam , yine düzelmez ise geçmiş olsun Katalizör değiştiricem.

20.07.2021 - 18:01 tarihinde, Çağatay Kılınç yazdı:

Siz tekrar subap problemi yaşamamak için öncelikle fakir karışımdan kurtulun güzel bir yol ayarı yaptırın. Sonrasında kodları silip tekrar takip edin. Katalizör gerçekten problemliyse yenisi elzem gibi bişe.

İlk işim buji , oksijen sensör sağlam mı diye baktırmak olacak düzelmez ise Ondan sonra AFR ayarı yaptıracam , yine düzelmez ise geçmiş olsun Katalizör değiştiricem.

İlk işim buji , oksijen sensör sağlam mı diye baktırmak olacak düzelmez ise Ondan sonra AFR ayarı yaptıracam , yine düzelmez ise geçmiş olsun Katalizör değiştiricem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.