Jump to content
  • 0

Bayiden Sıfır Aldığım Araç Boyalı Mı?

Emir Öz
 Paylaş

Soru

2 hafta önce Bayiden Sıfır Ford Kuga aldım. Ve ertesi gün şehir dışına tatile gittim. Biraz eski bilgilerim, birazda YouTube videolarından öğrendiklerime göre aracın kaportasının işlem görüp yeniden boyanmış olduğu noktasında şüphelerim oluştu. Emin olduktan sonra  Avukat arkadaşım vasıtasıyla dava etmeyi düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 1

Nasıl bu kanıya vardınız biraz detay verseydiniz. Bu tür durum olunca önce servise uğrayın. Zati avukat arkadaşınız da aynı şeyi söyleyecektir

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Nasıl bu kanıya vardınız biraz detay verseydiniz. Bu tür durum olunca önce servise uğrayın. Zati avukat arkadaşınız da aynı şeyi söyleyecektir

Kaportada, kapı iç kısımlarında deforme olmuş yerler dikkatimi çekti ve ayrıca birçok yerde boya altında kalmış toz zerreleri fark ettim. Resimde yükleyebilirim. Bayram sonrası servise gideceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
57 dakika önce, Emir Öz yazdı:

Kaportada, kapı iç kısımlarında deforme olmuş yerler dikkatimi çekti ve ayrıca birçok yerde boya altında kalmış toz zerreleri fark ettim. Resimde yükleyebilirim. Bayram sonrası servise gideceğim.

konu bu hali ile bana hiçbir şey ifade etmedi. En azından resim yüklerseniz bir fikir yürütebiliriz. Başlıkta soru var ancak soruyu yanıtlayacak veri yok.

Her şey olmuş olabilir, fabrikada da hatalı boyanmış olabilir, normal olabilir vs.

Aldığınız yerden farklı bir bayiiye gitmenizi tavsiye ederim. Çağrı merkezinden de kayıt oluşturun. Zaten bayi sadece form doldurup Otosan'a iletiyor (en azından 2013 gibi öyleydi)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.