Jump to content

2017 Ranger Lastik Önerisi


Bilhan U.
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

2017 model Ranger 2.2 xlt  4x2 aracım var herhangi bir modifikasyon yok aracımda. %90 oranında asfaltta kullanıyorum. Lastik değiştirme zamanım geldi. Şuan üzerinde Orjinal Good Year 265/65 R17 lastik var aslında lastik modelinden memnunum ancak konuştuğum birçok lastikçi BF Googrich önermekte, ama kimisi asfalt için uygun olmadığını kimise asfalt için uygun olup daha uzun ömürlü oldğunu filan söylüyor. Doğru olan nedir acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

  • Yakup Ç. A., başlığı 2017 Ranger Lastik Önerisi olarak değiştirdi

BFGoodrich AT KO2 modeli genelde pick up'lara takılan arazi kullanımına daha uygun, kısmen asfalt üzerinde de yeterli sürüş konforunu sunabilen modellerden. Fakat kullanım tarzınız gereği direkt asfalt için üretilmiş olan modellere göre sizi sürüş sırasında memnun etmeme ihtimali yüksek. Normalde ebatlarınız uysa sizin ilacınız BFGoodrich ürünleri arasında Urban Terrain modelidir. Ama bu lastik sizin ebatlarınızda üretilmiyor. %90 asfalt üzerinde bir kullanım sergilendiğiniz için direkt asfalt lastiklerinden devam etmeniz daha makul gibi duruyor. Dediğim gibi AT KO2 modeli asfaltta memnun etmez diyemem ama asfalt için üretilmiş lastik modelleri kadar edemeyebilir.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Bir arkadaşa söyle

    FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.