Jump to content
  • 0

Focus Mk3 Mca Ön Arka Fren Balataları Focus Mk4'e Uyar Mı?

Kadir.Cetinkaya
 Paylaş

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
4 saat önce, Kadir.Cetinkaya yazdı:

Eski arabamda kalma ön arka fren balata takımı var yeni kasa mk 4 e uyar mı acaba bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum

Savaş ustaya soralım aynı mı? Ben hiç bakmadım balatalara, bitmediği için olabilir 😂

Olmazsa mk4 balatasıyla takas edersin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Savaş ustaya soralım aynı mı? Ben hiç bakmadım balatalara, bitmediği için olabilir 😂

Olmazsa mk4 balatasıyla takas edersin...

Iyi olur abi eski arabam icin almistim takim halinde insallah buna uyar gerci daha balata ihtiyacimiz yok ama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Benim km 22.000 civarında. Sanki balata değişimi geldi hissiyatı var. 100 km ve üzeri  yüksek hızda frenlemede uğultu. Kapalı park yerinde geri giderken olan garip ses başladı.

Benim arabada 22 binde gecen ay bakima girdim servis bile sasirdi balata sifir gibi dediler ama sizin balata bitmek uzere acaba bitmeye yakin arac uyari verir mi balatalarda sensor var mi bence yoktur ama belli olmaz fordun isi😂

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
29 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Tarif ettiğim uğultular balata ömrünün sonu ile ilgili değil mi? Benim güzergah sabah hep yokuş aşağı. Bir de pandemide boş yollarda hastane ev arası biraz sert kullandım.

Benim arabada oyle bir sorun yok balatalara siz kendinizde bakabilirsiniz youtubedan acin bi video az cok anlarsiniz ne kadar balatanizin kaldigini

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben balataları değiştirdim 30binde. mk3 balataları uymuyor malesef. torna ettirebilirsiniz veya özel servisler temin ediyor mk4 balatasını. servisin verdiği fiyatın 5te birine halledebilirsiniz.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

Acaba Bosch, Ate, TRW, Ferodo gibi markaların Focus MK4 için üretimi var mı? Ben piyasada bulamadım.

Mk4 için @Göksel yaman a bir ulaşın mutlaka alternetif ürünler mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Maalesef MK 3 ve 3.5 balataları, MK4’ e uymuyor. Şuan için alternatif markalardada MK için uyumlu balata üretimi yok. Bende bulamayınca (geçen sene) sadece arka fren balatalarına 700₺ vermiştim yetkili servis’te..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.