Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk1 Sunger Yenileme

Önerilen Mesajlar

İlk kasalarin belirli bolgelerinde sunger kullanilmis sanirim ufak capli yalitim amacli benim aracta belirli bolgelerdeki kaybolmustu elde kalan teklerle yenilerini yaptim

Elde kalan tekli olanlari soktum

Sol ust motor kaputundaki sunger hemen on cam izgarasinin altinda duruyor sag ustteki on kapi icinin ust kisminda alttaki parca ise on kapi alt tarafinda bulunuyor

4ea33261-20ee-a80a.jpg

İs yerinde buldugum ayni kalinliktaki ancak biraz daha sert olan sungeri elimde bulunan parcalari uzerinden keserek cogalttim

4ea33261-22e4-d1ee.jpg

Elimde bulunan mat siyah sprey boya ile boyadim

4ea33261-233c-f126.jpg

Sonrasinda eski yerlerine tekrardan yapistirdim

4ea33261-23f2-42bb.jpg

4ea33261-245f-8ece.jpg

4ea33261-2473-566e.jpg

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Anlamadim desem yeridir kardesim ama onlarin oraya konmasinin kesin bir sebebi vardir

Anladım abi. Bir sebebi vardır tabikii hani değişti daha sert kalın vb cinsinden :)

Peki Bizim Focus'ların Ses alması başka türlü önlenemez mi ? Bir yorumun var mıdır abi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım abi. Bir sebebi vardır tabikii hani değişti daha sert kalın vb cinsinden :)

Peki Bizim Focus'ların Ses alması başka türlü önlenemez mi ? Bir yorumun var mıdır abi ?

Aslinda.sessiz arabalar.bizimkisi mesela motor sesi pek fazla gelmiyor ancak kapi gicirtisi var o yuzden fitilere el atmakta fayda var. Su an en buyuk ses san yan aynadsn geliyor sanirim kaporta ile birlestigi yerde yalitim sungeri var zamanla o suunger bozuluyor bakalim simdiki planim oraya el atmak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.