Jump to content

Focus MK4 Motor Kenarlarındaki Plastik Kapak - Yedek Parça

Burak Oğuz
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Herkese selam,

2021 model Focus 1.5l ti vct otomatik benzinli titanıum paket aracın motorunun sağ ve sol kısımlarında bulunan ve ses yalıtımı için konulmuş siyah torbaların üstündeki plastik malzemeyi artık koymuyorlarmış. Doğrudan torba gözüküyor. Bu da bazen gözü rahatsız ediyor . Bunların üzerine konulan plastik malzemenin kodu veya tam adını bilen var mıdır. Fiyatını bilen var mıdır? Ben aşırı pahalı değilse taktırmak istiyorum. Fotodaki gibi 1  veya 2 yıl önce gelen araçlarda torbalar gözükmesin diye üstüne basit bir plastik kapak koymuşlar. 2021 modellerde yok maalesef.

teşekkür ederim.

pek çok foto var. fotoğraflarda "1.5L atmosferik motor 3 silindir" ibaresinin altındaki fotoda kapaklar gözüküyor.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus MK4 Motor Kenarlarındaki Plastik Kapak - Yedek Parça olarak değiştirdi

111.jpg.68d1b9f1b420dee6d3e8bd7f3e07f2f7.jpg

15.07.2021 - 12:29 tarihinde, Burak Oğuz yazdı:

Herkese selam,

2021 model Focus 1.5l ti vct otomatik benzinli titanıum paket aracın motorunun sağ ve sol kısımlarında bulunan ve ses yalıtımı için konulmuş siyah torbaların üstündeki plastik malzemeyi artık koymuyorlarmış. Doğrudan torba gözüküyor. Bu da bazen gözü rahatsız ediyor . Bunların üzerine konulan plastik malzemenin kodu veya tam adını bilen var mıdır. Fiyatını bilen var mıdır? Ben aşırı pahalı değilse taktırmak istiyorum. Fotodaki gibi 1  veya 2 yıl önce gelen araçlarda torbalar gözükmesin diye üstüne basit bir plastik kapak koymuşlar. 2021 modellerde yok maalesef.

teşekkür ederim.

pek çok foto var. fotoğraflarda "1.5L atmosferik motor 3 silindir" ibaresinin altındaki fotoda kapaklar gözüküyor.. 

22.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.