Jump to content

Forumumuza Özel Yetkili Servis İndirimi

Gürkan Çakıroğlu
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

53 dakika önce, Bekir B. yazdı:

01 / Ağustos

Hallederiz be abi (en geç 08.08'de) yaptırmam lazım 😉 muhtemelen tatil dönüşü olacaktır ayıptır söylemesi 15 temmuz 04 ağustos arası yaz tatilindeyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Gürkan Çakıroğlu emeğine sağlık , teşekkürler. 

Diğer başlıkta da dediğim gibi Otokoç Ataşehire gittim. İdil isimli bir hanım servis danışmanı benle ilgilendi. 3600 TL dir Mk4 dizel otomatik 30000 bakımı dedi. (bu fiyat gerçek mi şişirmece mi bilmiyorum). Önce life card indirimi %5 dedi ben de focusclubtr indirimi olacaktı dedim. Bilgim var %15 dedi. Hesapladı 3060 ödeyeceksin dedi. Sonra akşam teslim ederken daha düşük çıktı . 2800 dedi 5 de taksit yaptı. Servis müdürü daha fazla zorlamış olabilir. Belki fiyatları şişirmedir diğer servislerde de zaten aynı rakama gelecek olabilir onu bilmiyorum. Ufak bir servis Şahsuvaroğlundan sonra kulübe gibi kalıyor. Ancak sizi dinliyorlar ve söyledikleri zamanda alıp vermeye çok dikkat etmeye çalışıyorlar.  Ancak kadın çok meşgul sürekli telefonu çalıyor sürekli birileri gelip araya giriyor. Bu kadar para verip biraz değersiz hissediyorsun. En son çıkışta arkama bir transit parketmiş. Arabanın kime ait olduğunu bulamadılar. 10 dk kadar sürücüsünün kendiliğinden gelmesini bekledik. Biraz da başıboş yani..  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Özgür Yıldız yazdı:

Teşekkürler. Ankara içinde bir çalışma bekleriz 🙂

Ankara Başer serviste indirimimiz var.

27 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Bursa ya da isteriz.

Bursa'da sen varsın kardeşim, hemen temaslara başla... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.