Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

205 55 16 cmax lassa revo 2 lastik aldim araba 120 den sonra titriyo lastikleri degistirmeden once yoktu. Lastikci takarken balans yapti. Servis tekrar gidin balans yapsinlar dedi . Gittim lastikci balans yaptik dedi. Baska bi lastikciye mi gideyim napayim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, İlhan Yalçın said:

205 55 16 cmax lassa revo 2 lastik aldim araba 120 den sonra titriyo lastikleri degistirmeden once yoktu. Lastikci takarken balans yapti. Servis tekrar gidin balans yapsinlar dedi . Gittim lastikci balans yaptik dedi. Baska bi lastikciye mi gideyim napayim?

aldığınız yer balansı tutturana kadar yapsın... en temel iş, nasıl olmaz yani. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, İlhan Yalçın said:

Balansı önce makinada sonra da araç üzerinde yaptırmakta yarar var. Buna rağmen balans tutmuyorsa taban veya yanakta yapısal bozukluğu düşünmek gerek, bu amaçla gerekli donanıma sahip bir Lassa bayisine gidip kontrol ettirmek gerekebilir, gereğinde garantiden değişim başvurusu için.

İlk adımda aldığınız lastikçi balansı araç üstünde kontrol etsin...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi burdaki lastikciler anlamiyor kucuk bi ilce burasi mersine hafta sonu gidince baktiracam

Ya bu Gülnar da ne yaptirsam hic bisey duzgun olmuyo astari yuzunden pahaliya geliyo su zorunlu hizmet bitsin ilk firsatta tayin isticem. Bir an amele sinif ogretmeni oldugunu unutmusum?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.