Jump to content
  • 0

Sağ Ön Cam Alt Çıtası Yerinden Çıkıyor

Berkay Duman

Soru

Merhaba,

Ön yolcu camının altındaki çıtanın yüksek durduğunu farkettim, elimle bir yokladım ki çıtanın yukarı yönde yerinden çıktığını gördüm elimde kalıverdi.

Aynı araca sahip diğer 2 arkadaşıma tarif ettim, şimdi baktıklarını ve aynı durumun olduğunu söylediler. 

Çıtanın oturmamasından ötürü kapı sacı da 10-15 mm içer doğru esneyip geri geliyor. Diğer kapılarda aynı sorun mevcut değil. 

Servise telefonla başvurdum, ilk defa duymuş gibi davrandılar her zamanki gibi. Aracım 2020 son çeyrek üretimi. 

Selamlar. 

E9CA14E0-DE33-4EF6-BAAB-F51897CF0623.jpeg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Gürkan Çakıroğlu

O kapıda daha önce işlem olmadığını varsayarak üretimden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Servise uğrayıp gösterin ve düzeltmeleri konusunda ısrarcı olun derim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
10 saat önce, Berkay Duman yazdı:

2020 son çeyrek üretimi

2020 üretimi hep sıkıntılı, benim de sağdakin de 3-4mm yukarı da

Tuncay A. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Merhaba,

Bugün servise gittim. Servis bekleyen, müşteri aracı, sıfır km kontrol ettiğimiz tüm TrendX araçlarda çıtanın parmakla yukarı doğru ittirince çıktığını gördük. 
   Farkındalar ya da değiller bilmiyorum ama epey yaygın bir hata gibi görünüyor. 
   Otosan’a konuyla ilgili yazı yazılacağını ve bir kaç gün içinde dönüş yapılacağını ilettiler. 
   Gelişme olursa yine bilgilendiririm. Selamlar. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.