Jump to content

2020 Kuga Bisiklet Taşıyıcısı

Hüseyin Zincirel

Önerilen Mesajlar

21 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Kerem de yazmış bu sadece çeki demiri fiyatı , modül elektrik parçaları işçilik demek ki 15i bulurmuş 😞  

1000 lira da işçilik olsa 6 (çeki demiri)+2 (tesisat)+1 (modül)+1 (işçilik) = 10k yapar. Senin dediğin fiyata geldi işte 😄 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
12 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

1000 lira da işçilik olsa 6 (çeki demiri)+2 (tesisat)+1 (modül)+1 (işçilik) = 10k yapar. Senin dediğin fiyata geldi işte 😄 

İşçilik 1000 tutmuyor ama proje çizimi ve tse, ruhsat yenileme derken montaj +teferruat 1500 üzerine çıkar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Hüseyin Zincirel
9 saat önce, Kerem B. yazdı:

İstanbul'da olsaydınız, orijinal çeki demirini servisten alıp dışarıda montaj yaptırmak için uzman biri de var tabi. (benim de montajı yaptırdığım kişidir kendisi)

İzmir'deki firmayı aradim

Yeni kugalar icin uyumlu olan tek model varmış .4 bin liraya takarız. 3 bine de bulunduğunuz şehire gönderim yapariz dedi .

Yetkili servis çok uçuk fiyat çıkarıyor

Ben karavan römork vs cekmiycem

Tek kullanim amacım bisiklet aparatı 

Bu amaçla sahte bir şey uydurabilirsem de olur 

Hüseyin Zincirel tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Gürkan Çakıroğlu
2 dakika önce, Hüseyin Zincirel yazdı:

sahte

Sahte demeyelim, yan sanayi/yerli diyelim. Ağırlığı az olmayan bir kütle taşıyacağı için sağlam olmalı...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
27 dakika önce, Hüseyin Zincirel yazdı:

İzmir'deki firmayı aradim

Yeni kugalar icin uyumlu olan tek model varmış .4 bin liraya takarız. 3 bine de bulunduğunuz şehire gönderim yapariz dedi .

Yetkili servis çok uçuk fiyat çıkarıyor

Ben karavan römork vs cekmiycem

Tek kullanim amacım bisiklet aparatı 

Bu amaçla sahte bir şey uydurabilirsem de olur 

Orijinal tabiki şart değil ama “uydurma” değil, aracınıza uygun ürünü taktırmanızı tavsiye ederim. Ne çekeceğinizden bağımsız olarak aracınızda yapılacak bu tadilat tse istasyonunda onaylanıp noterde ruhsata işlenmeli. Tse’den onay almak için de aracınıza uygun “e belgeli” ürün taktırmalısınız. Bundan farklı her uygulama ruhsata işletememeniz ve risk almanız anlamına gelir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Hüseyin Zincirel
13 saat önce, Kerem B. yazdı:

Orijinal tabiki şart değil ama “uydurma” değil, aracınıza uygun ürünü taktırmanızı tavsiye ederim. Ne çekeceğinizden bağımsız olarak aracınızda yapılacak bu tadilat tse istasyonunda onaylanıp noterde ruhsata işlenmeli. Tse’den onay almak için de aracınıza uygun “e belgeli” ürün taktırmalısınız. Bundan farklı her uygulama ruhsata işletememeniz ve risk almanız anlamına gelir.

Ayni fikirdeyim 

3 krs aşağı olacak diye guvensiz birsey yaptırmak da dogru olmaz 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Alpaslan Göktaş

Çeki demiri mevzusu değişik biraz. Ankara'da hazelser ile görüştüm telefonla, kendi aracım için. Üniversal modül ve 7 pin bağlantı için proje dahil 2300 ₺, yine üniversal modül ve 13 pin bağlantı için proje dahil 3750 ₺ istediler. Orijinal modül takamayacaklarını söylediler, bense orijina modül istiyorum. Cuma günü Çorum Ford yetkili servisi Evlüce'ye uğradım. Kendi aracım için çeki demiri, modül, tesisat ve işçilik dahil yaklaşık 8500 ₺  Proje yok, size fatura ve belgeleri veririz siz dışarıdan alırsınız dediler. Tüm servislerde aşağı yukarı bu hesap çıkar diye düşünüyorum. Proje, TSE, ve noter ile 10k ₺ olur gibi.

Alpaslan Göktaş tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Hüseyin Zincirel
7 saat önce, Alpaslan Göktaş yazdı:

Çeki demiri mevzusu değişik biraz. Ankara'da hazelser ile görüştüm telefonla, kendi aracım için. Üniversal modül ve 7 pin bağlantı için proje dahil 2300 ₺, yine üniversal modül ve 13 pin bağlantı için proje dahil 3750 ₺ istediler. Orijinal modül takamayacaklarını söylediler, bense orijina modül istiyorum. Cuma günü Çorum Ford yetkili servisi Evlüce'ye uğradım. Kendi aracım için çeki demiri, modül, tesisat ve işçilik dahil yaklaşık 8500 ₺  Proje yok, size fatura ve belgeleri veririz siz dışarıdan alırsınız dediler. Tüm servislerde aşağı yukarı bu hesap çıkar diye düşünüyorum. Proje, TSE, ve noter ile 10k ₺ olur gibi.

Karavan römork çekecekseniz sağlam yerden yaptırmanızda fayda var .

Benim gibi bisiklet için kullanilacaksa sahtesi de olur 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Alpaslan Göktaş
9 saat önce, Hüseyin Zincirel yazdı:

Karavan römork çekecekseniz sağlam yerden yaptırmanızda fayda var .

Benim gibi bisiklet için kullanilacaksa sahtesi de olur 

Haklısınız. Ben önce römork, sonrası için karavan düşünüyorum. Kolaylıklar dilerim size.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Hüseyin Zincirel
8 saat önce, Alpaslan Göktaş yazdı:

Haklısınız. Ben önce römork, sonrası için karavan düşünüyorum. Kolaylıklar dilerim size.

O zaman deger bence o paraya 

Tesekkur ediyorum 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.