Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3, Day Running Light (DLR) Bağlantı Şeması - Kurulumu - Echomaster

Önerilen Mesajlar

• 5 ay sonra...

arkadaşlarım bende dik olanını beğeniyorum... kesinlikle daha asi bir hava veriyor.. bir de taktıran arkadaşlara bir sorum var.. yatay ledin üçgen kısmını tıtanıumdakıler gıbı parlak mı taktılar yoksa eskısı gıbı mat mı? yakısmayabılır dıe dusunuyorum kalan taraflar mat oldugu ıcın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Aracıma dik şekilde olan drl taktırmak istiyorum. Ankara da satışını yapan ve takan bir yer tavsiyesi olan var mı? Yurt dışından kendim de getirebilirim ama burada tecrübeli kişiler tarafından taktırmak isterim. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

http://www.aliexpress.com/item/HOT-Free-Shipping-TaiWan-2009-2012-Ford-Focus-car-2-LED-Fog-lamp-LED-Daytime-running/545593910.html

Arkadaşlar birde bu tip var hem dik hem krom versiyonu benim hoşuma gitti siz ne diyorsunuz, ben hiç alışveriş yapmadım burdan da?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.aliexpress.com/item/HOT-Free-Shipping-TaiWan-2009-2012-Ford-Focus-car-2-LED-Fog-lamp-LED-Daytime-running/545593910.html

Arkadaşlar birde bu tip var hem dik hem krom versiyonu benim hoşuma gitti siz ne diyorsunuz, ben hiç alışveriş yapmadım burdan da?

Evet Yunus belkide hergün birileri alıyor ama o site bir kişinin elinden geçmiyor çok satıcı var sahibinden ve gg gibi düşünmelisin yani satıcı profiline bakarak almalısın.. Sitemizde oldukça fazla ürün paylaşımı ve yorumlar mevcut bu başlık ile sınırlı kalma lütfen.

Keyifli Forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostum komik gelebilir ama ben hala bu siteyi kullanmayı öğrenemedim mazur gör bir türlü istediğim konuları bulamıyorum sonra tesadüfen buluyorum onun için buraya yazdım...

Est. önemli değil.

Buarada sol yukarda dil seçeneği mevcut o size yardımcı olabilir sorun dil ise..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Arkadaşlar konuyu hortlatmış olucam ama kusura bakmayın :-) ,  Dün yurtdışından aldığım dik olan drl ler geldi.

Hemen montajını yaptırttım fakat şöyle bir sıkıntım var..

Öncelikle ürün harika çok beğendim en yakın zamanda yaptığım ufak şeylerle birlikte paylaşıcam.

Sıkıntıma gelince DRL montajı yapıldıktan sonra arabayı kitlediğim zaman yol bilgisayarının ışığı açık kalıyor ve sürekli ford keyfree tespit edilemedi diyor. ve bu hep yanıyor hiç sönmüyor(sabah gittiğimde hala yanıyordu)

Tahminim şu yönde; çalışma şeklini biz şöyle yaptık. araba çalışınca veya kontak açılınca ledler tam güç çalışıyor. Kısa farlar yanınca kısılıyor. Acaba parklara mı bağlamalıydık ? araba kapalıyken ışık açmaya çalışıyor anahtar ı görmediği için uyarı mı veriyor sürekli ? 

Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar konuyu hortlatmış olucam ama kusura bakmayın :-) ,  Dün yurtdışından aldığım dik olan drl ler geldi.

Hemen montajını yaptırttım fakat şöyle bir sıkıntım var..

Öncelikle ürün harika çok beğendim en yakın zamanda yaptığım ufak şeylerle birlikte paylaşıcam.

Sıkıntıma gelince DRL montajı yapıldıktan sonra arabayı kitlediğim zaman yol bilgisayarının ışığı açık kalıyor ve sürekli ford keyfree tespit edilemedi diyor. ve bu hep yanıyor hiç sönmüyor(sabah gittiğimde hala yanıyordu)

Tahminim şu yönde; çalışma şeklini biz şöyle yaptık. araba çalışınca veya kontak açılınca ledler tam güç çalışıyor. Kısa farlar yanınca kısılıyor. Acaba parklara mı bağlamalıydık ? araba kapalıyken ışık açmaya çalışıyor anahtar ı görmediği için uyarı mı veriyor sürekli ? 

Yardım ve fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

ürünün kendi modulu varmıydı siz röleyle filanmı bağladınız? Bi yerlerde ters akım oluşuyor gibi geldi bana, diyot koymayı deneyin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorunu ya cozdum yada kendi kendine geçti tam olarak bilmiyorum. Drl leri modul ile bagladik. Ama sorun sanirsam bahsetmedigim amerikan park modülünde. Park modulu ayarli olanlarindan ve modulu soktugumde arac kendine geldi. Ve modülun icindeki kondansatoru olctugumde süreklibir voltaj verdigini farkettim. Sanirim sisteme verilen bu voltaj gosterge ekraninin uyamasina izin vermiyordu. Bende amerikanpark modulune bir sans daha vermek istedim ama bu sefer ayar özelliğini en sona getirdim normal bir park modulu gibi oldu ve suan icin bir sikinti yaratmiyor. Umarim ilerleyen günlerde ayni sikintiyi yasamam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.