Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Budapeşte'den Prag'a ...

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

Co-Pilot lazım mı ?

yok abi,teklifin için içtenlikle teşekkür ederim ama hızlı ve solo bir git-gel yapacağım (kısmet olursa)

maserati değil mi o :blink:

evet abisi, quattroporte...

abi çok kötüsün...

.. ehehe .. biliyorum :) (zaten amaç o)

kaannnnnnnnnnn bende geliyimmi len..vala..kap gel cantanı de...prag sokakları ha...mossad köprüsünden de atlarız len...oyyyyyy oyyy oyyy..film şeridi gibi geldi bir an için içim geçmiş.... :kıhkıh:

hahaha ... sana özel resim çeker "özel'den" yollarım abisi.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı rotayı gitmiştim; kış olsa yol kenarında buz tutmuş devasa şerbetçiotu tarlalarını görebilirdiniz.

Kuzuya birşey diyemiyorum, ağzımın suyunu sileyim de :yemek:

aynen, ben de sabah erken kalk .. slovakya'da kahvaltı et ... prag'da toplantıya katıl ... öğle yemeğini yiyip yola çık,akşam buda'ya dön yapacağım. (toplantı uzarsa dönüş bir gün sonraya ama uzayacağını sanmıyorum)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buda'ya bu oteli ---> http://hotel-marmara.com/ Divan grubuna devir için gidiyorum (patron mekanın ortağı olur da) Prag'da bir başka yere (eski .. epey eski bir bina) bakmaya gideceğiz. Binaya bakıp,mal sahibi ile görüşecek (Bkn.Hacı ne istiyon sen bu viraneye?) sonra da geri döneceğiz. Yani short-time visit olacak (bu defalık)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ewet ya lütfen.......heyecanlandım..ikimizi düşününce miami vice ikilisi gibi ne iş çıkarırdık vala ya... B)

abi bir "vice" olayı olurdu da ... ikimiz bir arada büyük ihtimal ile günü şu şekilde

10968_3598_12082009_4.jpg

falan bitirirdik ... birbirimizi gaza getiririz,sonumuz felaket olur :) iyisi mi "solo" gidelim gideceğimiz yere.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.