Jump to content

Focus 3 Ön Fren Diskleri Değişmeli Mi? Hangi Marka?

Özgür Yıldız

Önerilen Mesajlar

2 balatada bir değiştirdikten sonra bosch da hayli hayli yeter diye düşünüyorum..

bosch serviste işlem faturalı ve garantili yapılıyor..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
16 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

2 balatada bir değiştirdikten sonra bosch da hayli hayli yeter diye düşünüyorum..

bosch serviste işlem faturalı ve garantili yapılıyor..

Balatalari motorcraft almayi düşünüyorum bir oncekilerde motorcraftti ses vs sorun yasamadim. Bosch servise diski sizden balatasi benden desem olur mu acaba:) birde kullananlardan yorum almak lazim memnunlar mi acaba?

Siz degisim yaptiniz mi?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
53 dakika önce, Özgür Yıldız yazdı:

Balatalari motorcraft almayi düşünüyorum bir oncekilerde motorcraftti ses vs sorun yasamadim. Bosch servise diski sizden balatasi benden desem olur mu acaba:) birde kullananlardan yorum almak lazim memnunlar mi acaba?

Siz degisim yaptiniz mi?

bosch servisler franchise, iyice araştırmadan gitmeyin yani.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 saat önce, Özgür Yıldız yazdı:

Siz degisim yaptiniz mi?

hayır ben değişim yapmadım 65 binde ilk balata değişimi yaptım, burası konya düm düz.. tırnak bile zor takılıyordu, taşlamaya gerek yoktu..

balata olarak brembo taktırdım özel servise.. çok memnunum.. bosch burada yapıyor bu işleri.. balata sizden disk onlardan.. işçilik alıyorlar..

ozan ın dediği doğru franchise ama faturalı işlem yapıp garantiye giriyor işlemleri.. siz balata götürünce kesilen faturaya not düşeriz demişlerdi.. şu parçalar müşteriden vb.. sormakta fayda var.. 450 tl lik diske 900 tl vermek.. önceki bakımlar hep serviste oldu ise o 900 tl standart ücrettir.. sistem düşer indirim oranı kadar

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
10.05.2021 - 20:44 tarihinde, Özgür Yıldız yazdı:

Siz degisim yaptiniz mi?

https://urun.n11.com/fren-diski/ford-focus-3-on-fren-diski-16-tdci-278-mm-2011-2018-ferodo-P149799525

https://www.otosupermarket.com/urun/ford-focus-3-fren-diski-on-278-mm-2012-sonrasi-trw

İkisi de aynı satıcı Ferodo ve TRW bi araştır derim. Bosch dan daha kalitelidir ikisi de. Daha önceki Focusumda Ferodo disk kullanmıştım gayet iyiydi memnun kalmıştım.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.