Jump to content

Focus Mk4 Sol Arka Far Parça Numarası

Erislam Nurluyol

Önerilen Mesajlar

Erislam Nurluyol

Merhabalar bugün Kilis-Gaziantep yolunda aracımı sağa çekip dörtlülerimi yakmışken talihsiz bir kaza yaşadım. Motorsiklet sürücüsünün aracın sol arka kısmına çarpmasıyla sol arka farım kırıldı, sol arka çamurlukta göçük ve çizik meydana geldi. Parça numarası veya fiyat bilgisine vakıf olan varsa paylaşabilir mi acaba?

F6711B3A-AA86-4B11-B700-E20034392987.jpeg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Erislam Nurluyol
3 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Geçmiş olsun, kimse yaralanmamıştır İnşallah. 

Hafif bi yaralanma söz konusu motosiklet sürücüsü için, karşı taraftan da sürekli bilgi alıyorum çok şükür bi şeyi yok

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Erislam Nurluyol
8 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Geçmiş olsun.

Teşekkürler sağolun

5 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

geçmiş olsun.. 

teşekkürler

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk4 Sol Arka Far Parça Numarası olarak değiştirdi
Erislam Nurluyol
29.04.2021 - 16:03 tarihinde, Tuncay A. yazdı:

Geçmiş olsun, numaralar değişti, şasenizi özelden gönderiniz bakayım parça numarasına. 

Kırılan stop farın üstünde JX7B-13405-AF yazıyor

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Ç. A.
9 dakika önce, Erislam Nurluyol yazdı:

Kırılan stop farın üstünde JX7B-13405-AF yazıyor

Son harfler artabilir, arttıkça daha güncel oluyorlar. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Erislam Nurluyol
2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Son harfler artabilir, arttıkça daha güncel oluyorlar. 

Ya benim aklımı kurcalayan durum şu aslında; Şimdi muhtemelen ağır kusurlu taraf karşısı sayılacak ama karşı tarafın sigorta şirketi tutup bu farın orjinali pahalı ben yan sanayisini karşılarım, tamponun sol arka tarafındaki onarımı boyasız göçük işlemi yaptırtmak pahalı ucuz yollusunu karşılarım der mi bana?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 saat önce, Erislam Nurluyol yazdı:

tamponun sol arka tarafındaki onarımı boyasız göçük işlemi

Geçmiş olsun. Oraya boyasız göçük yapılması mümkün değil. Ve sanırım orada duraklayamazsınız. Size de pay çıkar. 

A.Coşar tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Erislam Nurluyol
59 dakika önce, A.Coşar yazdı:

Geçmiş olsun. Oraya boyasız göçük yapılması mümkün değil. Ve sanırım orada duraklayamazsınız. Size de pay çıkar. 

Değişim şart mı dersiniz?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Değişim" demedim." Boyasız olmaz" dedim. Tampon plastik kaynak ile içten yapılır, güzelce lokal boyanır. En fazla 300 TL ye halledilir. Ama far pahalı tabii... Çamurluk tam görünmüyor. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Erislam Nurluyol
27 dakika önce, A.Coşar yazdı:

"Değişim" demedim." Boyasız olmaz" dedim. Tampon plastik kaynak ile içten yapılır, güzelce lokal boyanır. En fazla 300 TL ye halledilir. Ama far pahalı tabii... Çamurluk tam görünmüyor. 

Durum bu, tampon dışında metal gövdede sadece ufak ama derin bi çizik var çekmeye çalıştım ama belli oluyor mu bilmiyorum. Far zaten değişecek. Difüzörün de son dişlisi kırılmış ancak o yapıştırılıp yerine geri mi oturtulur yoksa değişim mi olur bilmiyorum. Bu haliyle dosyayı kaskodan açtırıp tampon için değişim talep edebilir miyiz?

WhatsApp Image 2021-04-30 at 20.31.25 (4).jpeg

WhatsApp Image 2021-04-30 at 20.31.25 (3).jpeg

WhatsApp Image 2021-04-30 at 20.31.25 (2).jpeg

WhatsApp Image 2021-04-30 at 20.31.25 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-04-30 at 20.31.25.jpeg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
5 saat önce, Erislam Nurluyol yazdı:

Ya benim aklımı kurcalayan durum şu aslında; Şimdi muhtemelen ağır kusurlu taraf karşısı sayılacak ama karşı tarafın sigorta şirketi tutup bu farın orjinali pahalı ben yan sanayisini karşılarım, tamponun sol arka tarafındaki onarımı boyasız göçük işlemi yaptırtmak pahalı ucuz yollusunu karşılarım der mi bana?

tam şartlarını bilmemekle birlikte var bu tip hakları. Kaskonuz varsa dosyayı kendi kaskonuzdan açın, kasko orijinal parçalarla yapıp karşı tarafa rücu eder, size bir zararı olmaz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.