Jump to content
  • 0

Sync 3 Sesli Komut Türkçe Dil

Mertcan K.

Soru

Merhabalar ben cylanlabs buradan Sync 3 cihazımı 3.4 e güncellendim fakat sesli komut ingilizce oldu bunu nasıl değiştirebilirim Ya da sıfırdan Türk dil desteği olan yazılım nasıl yüklerim?

Mertcan K. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Murat Kav.
22.04.2021 - 20:28 tarihinde, Mertcan K. yazdı:

Merhabalar ben cylanlabs buradan Sync 3 cihazımı 3.4 e güncellendim fakat sesli komut ingilizce oldu bunu nasıl değiştirebilirim Ya da sıfırdan Türk dil desteği olan yazılım nasıl yüklerim?

Bölge olarak Kuzey Amerikayı seçmiş iseniz böyle bir şey olabilir. Dil paketi ayrıca yüklenebilir. Ya da kurulumu Avrupa ya da ANZ (Avustralya, Yeni Zellanda, Türkiye) ile yenileyebilirsiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
7 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Bölge olarak Kuzey Amerikayı seçmiş iseniz böyle bir şey olabilir. Dil paketi ayrıca yüklenebilir. Ya da kurulumu Avrupa ya da ANZ (Avustralya, Yeni Zellanda, Türkiye) ile yenileyebilirsiniz.

Hocam Anz seçecerek yükledim.

Dil paketine nereden ulaşacağım.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Murat Kav.
12 saat önce, Mertcan K. yazdı:

Hocam Anz seçecerek yükledim.

Dil paketine nereden ulaşacağım.

ANZ seçmiş iseniz bir sorun olmamalı. Ayarlar/genel segmesinden Türkçe olarak görüyor musunuz? Test menüye girdiğinizde Apim/Ivsu versions altında; 14G391 olarak gördüğünüz dosya tam olarak nedir? Ya da güncelleme için kullandığınız USB'de SyncMyRide dizini içinde 14G391 olarak gördüğünüz dosyanın tam adı nedir? 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
24.04.2021 - 19:41 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

ANZ seçmiş iseniz bir sorun olmamalı. Ayarlar/genel segmesinden Türkçe olarak görüyor musunuz? Test menüye girdiğinizde Apim/Ivsu versions altında; 14G391 olarak gördüğünüz dosya tam olarak nedir? Ya da güncelleme için kullandığınız USB'de SyncMyRide dizini içinde 14G391 olarak gördüğünüz dosyanın tam adı nedir? 

Bilmiyorum güncellemeden önce Türkçeydi sesli komut dili güncelledikten sonra oldu eski sürüme de düşemiyorum.

Arayüz olarak Türkçe ayarlada Türkçe dil seçeneği seçili  ama komutlar Türkçe değil. Hocam dediğiniz dosyaya baktım  dosyanın tam adı

5U5T-14G391BN_1615427750000.TAR

Mertcan K. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Murat Kav.
Bir saat önce, Mertcan K. yazdı:

Bilmiyorum güncellemeden önce Türkçeydi sesli komut dili güncelledikten sonra oldu eski sürüme de düşemiyorum.

Arayüz olarak Türkçe ayarlada Türkçe dil seçeneği seçili  ama komutlar Türkçe değil. Hocam dediğiniz dosyaya baktım  dosyanın tam adı

5U5T-14G391BN_1615427750000.TAR

Nasıl bu dosyayı seçti bilemiyorum. Düzeltmek için aşağıdakileri uygulayın.

1. Boş bir USB'de, SyncMyRide adlı bir klasör oluşturun.

2. Bu linkteki dosyayı indirip, SyncMyRide klasörüne kopyalayın: https://ivsubinaries.azureedge.net/swparts/5U5T-14G391-DN_1615429668000.TAR.GZ

3. USB anadizine, bu mesaja ekli dosyaları indirip kopyalayın. USB ana dizini resimdeki gibi görünmeli.

4. USB'yi sync açıkken ve başka bir usb takılı değilken araca takın. Yüklemeyi tamamlayın.

(Yukardaki link chrome ile çalışmaz ise, internet explorer ile deneyin)

image.png.0db42878320023b4f97f8baf28e85140.png

autoinstall.lst DONTINDX.MSA

Murat Kav. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
11 saat önce, Murat Kav. yazdı:

2. Bu linkteki dosyayı indirip, SyncMyRide klasörüne kopyalayın: https://ivsubinaries.azureedge.net/swparts/5U5T-14G391-DN_1615429668000.TAR.GZ

3. USB anadizine, bu mesaja ekli dosyaları indirip kopyalayın. USB ana dizini resimdeki gibi görünmeli.

4. USB'yi sync açıkken ve başka bir usb takılı değilken araca takın. Yüklemeyi tamamlayın.

autoinstall.lst 118 B · 0 kez indirildi DONTINDX.MSA 0 B · 0 kez indirildi

Teşekkürler hocam deneyeceğim ilginiz için teşekkür ederim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
25.04.2021 - 22:14 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

autoinstall.lst 118 B · 2 kez indirildi DONTINDX.MSA 0 B · 10 kez indirildi

Murat bey açıklamalarınız için teşekkür ederim, Bende de aynı sorun vardı, cylanlabs den Sync 3 cihazımı 3.4 e güncellendim fakat sesli komut ingilizce oldu. Yukarida söylediklerinizi birebir yaptım ama yine ingilizce, olmadı yani acaba birseyi eksik mi yaptım Derleme no: 3.4 Build 20351

Teşekkür ederim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Murat Kav.
3 saat önce, Muhammet Bas yazdı:

Murat bey açıklamalarınız için teşekkür ederim, Bende de aynı sorun vardı, cylanlabs den Sync 3 cihazımı 3.4 e güncellendim fakat sesli komut ingilizce oldu. Yukarida söylediklerinizi birebir yaptım ama yine ingilizce, olmadı yani acaba birseyi eksik mi yaptım Derleme no: 3.4 Build 20351

Teşekkür ederim

Cylanlabs, Türkiye için yanlış dosya yükletiyor o zaman. Yukardaki işlemi tamamladıysanız sorun kalmamış olmalı. Cihazı komple yeniden başlattık değil mi? Master reset deneyelim mesela. Ya da emin olmak için; test menüden ses dosyasına bakılabilir (test menu/apim/ivsu versions).

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
1 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Cylanlabs, Türkiye için yanlış dosya yükletiyor o zaman. Yukardaki işlemi tamamladıysanız sorun kalmamış olmalı. Cihazı komple yeniden başlattık değil mi? Master reset deneyelim mesela. Ya da emin olmak için; test menüden ses dosyasına bakılabilir (test menu/apim/ivsu versions).

evet yeniden başlattım ama olmadı test menu kısmını bilmiyorum açıkçası

tesekkur ederim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Murat Kav.
30.04.2021 - 18:17 tarihinde, Muhammet Bas yazdı:

evet yeniden başlattım ama olmadı test menu kısmını bilmiyorum açıkçası

tesekkur ederim

Test menüye nasıl girileceğini hızlıca youtubedan araştırarak bulabilirsiniz. Hatta can sıkıntısı benim aracın videosu çektim 🙂 Dosyaların ne anlama geldiği de resimde.

dosya açıklamalar.jpg

Buraya nasıl girilir:

Murat Kav. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
4 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Test menüye nasıl girileceğini hızlıca youtubedan araştırarak bulabilirsiniz. Hatta can sıkıntısı benim aracın videosu çektim 🙂 Dosyaların ne anlama geldiği de resimde.

dosya açıklamalar.jpg

Buraya nasıl girilir:

murat bey ilginiz için teşekkür ederim tekrar deneyecegım yarın

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.