Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yollar...

Tamer Tekin

Önerilen Mesajlar

bunlarda benden olsun :D hakkari şırnak arasında cekilen fotolar...

1zgn6d.jpg

yüksekova

2q85839.jpg

2rnbubm.jpg

süvarikotra geçidi rakım 2080 hakkari şırnak 90. km

2r2130k.jpg

30hyihx.jpg

şırnak uludere 3 gun yollar kapalı oldugundan mahsur kalmıştım...

25gtqw6.jpg

öküzün birinin yüzünden ölüme ramak kala ucurum en az 200 metre

2mqnx2x.jpg

bingöl elazığ yolu arasından bu arada eski fordçuyuz :D

5xsfbq.jpg

25jcch4.jpg

Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunlarda benden olsun :D hakkari şırnak arasında cekilen fotolar...

yüksekova

Azmı gittim o yolda askerde şırnak uludere arası pehhh.Görev yerim namaz dağı birliğimiz ise şıhhan uluderede idi.

Hatta o yolda bir kaç kez mercedes unimorg kullanmıştım 4 çeker :) deli aletti yaw.Bizim şöförlerden biri hastalanmış söför olarakta beni önermişti üsteğmene 1 hafta falan gidip geldim şırnak uludere arası daha sonra zorla ayırdılar beni araçtan :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Azmı gittim o yolda askerde şırnak uludere arası pehhh.Görev yerim namaz dağı birliğimiz ise şıhhan uluderede idi.

Hatta o yolda bir kaç kez mercedes unimork kullanmıştım 4 çeker :) deli aletti yaw.Bizim şöförlerden biri hastalanmış söför olarakta beni önermişti üsteğmene 1 hafta falan gidip geldim şırnak uludere arası daha sonra zorla ayırdılar beni araçtan :)

unimog deme abi ben izmirde bornovada topçu tugayındaydım unimogla az cirit atmadım izmir sokaklarında dış görevdeydım kendı bırlıgımden cok dıger bırlıklerde kaldım :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

unimog deme abi ben izmirde bornovada topçu tugayındaydım unimogla az cirit atmadım izmir sokaklarında dış görevdeydım kendı bırlıgımden cok dıger bırlıklerde kaldım :D

Desene sen benim mekanda bende senin mekanda yapmışız askerliği :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.