Jump to content
  • 0

Focus 3 Anahtar Değiştirme Uyumu

Doğukan Al
Çözüme git Kadir A tarafından çözüldü,

Soru

Hayırlı günler.

Focus 3 anahtarımı fotoğraflarda görüldüğü gibi Modifiyeli anahtar ile değiştirsem içerisindeki Parçalar birebir uyum sağlar mı ?

Ürün Aliexpress ve Wish uygulamasında satılıyor...

20210420_155924.jpg

20210420_155908.jpg

20210420_155820.jpg

20210420_155807.jpg

20210420_155839.jpg

20210420_155851.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
  • Çözüm

Eski ve yeni anahtarlıkları gonderiyorum. Elekrronik kart sorunsuz uyuyor ama anahtar bizde ince, anahtar yuvası bunun az genis yanlarda 0.1 mm kadar fark kalıyo ama iyi sıkıstırıp ortalarsan sorun kalmaz. Normalde gorunmuyor zaten. Son resimde detay cekmeye calistim.  Rahatlıkla alabilirsin urunu bence. Arkadaki ford logosu gelmiyordu galiba, geliyorsada dandikti sanırsam ama kaliteli bir anahtarlık.

20210421_220616.jpg

20210421_220606.jpg

20210421_220601.jpg

20210421_220553.jpg

20210421_221125.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

öncelikle şunu bırakayım:

yan sanayi bir ürün olduğuna göre bence denemeden bilinemez, yorumlarda aldım çalıştı vs yazıyorsa uyumludur yazmıyorsa değildir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

öncelikle şunu bırakayım:

yan sanayi bir ürün olduğuna göre bence denemeden bilinemez, yorumlarda aldım çalıştı vs yazıyorsa uyumludur yazmıyorsa değildir.

Bu komple bir değişim galiba Abi. Benim sorduğum bu anahtarın içini açıp, (açtım temizledim , orjinal anahtarımız yapıştırmalıymış temizleyip tekrar würth işe yapıştırdım) bunun içine yerleştirip takmak, (bu modifiyeli anahtar vidalı yapıştırmalı değil daha kolay açıp sökmesi). Site yorumlarında görsel var , emin olmak için uygulayan varsa garanti olsun istedim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Evet kullanıyorum uyumlu bendeki. Bende aliexpressten aldım. Yanlız soyle bir durum var ortadaki tus sert kaldı ve tık sesi gelmiyor. Muhtemelen benim montaj hatam. Diger tuslar cok rahat basıyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
3 dakika önce, Kadir A yazdı:

Eski ve yeni anahtarlıkları gonderiyorum. Elekrronik kart sorunsuz uyuyor ama anahtar bizde ince, anahtar yuvası bunun az genis yanlarda 0.1 mm kadar fark kalıyo ama iyi sıkıstırıp ortalarsan sorun kalmaz. Normalde gorunmuyor zaten. Son resimde detay cekmeye calistim.  Rahatlıkla alabilirsin urunu bence. Arkadaki ford logosu gelmiyordu galiba, geliyorsada dandikti sanırsam ama kaliteli bir anahtarlık.

20210421_220616.jpg

20210421_220606.jpg

20210421_220601.jpg

20210421_220553.jpg

20210421_221125.jpg

Çok teşekkür ederim detaylı anlatımınız için. Hemen sipariş veriyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Rica ederim, en dusugunden 15 tl vergi cıkıyordu. Cıkmayabilirde 😁😁 

32 TL indirim var şuan Aliexpress'te bana tüm ürünlerde geçerli en uyumlusunu almak istiyorum. Aslında link duruyorsa aldığınız ürünün onu alabilirim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
53 dakika önce, Doğukan Al yazdı:

32 TL indirim var şuan Aliexpress'te bana tüm ürünlerde geçerli en uyumlusunu almak istiyorum. Aslında link duruyorsa aldığınız ürünün onu alabilirim

TRY 34.10  14%OFF | 3 düğmeler modifiye araba çevirme katlanır anahtarlık Ford Focus 2 için 3 Fiesta C max bağlantı Mondeo uzaktan anahtar Fob kapak HU101 bıçak
https://a.aliexpress.com/_uRkOdZ

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

TRY 34.10  14%OFF | 3 düğmeler modifiye araba çevirme katlanır anahtarlık Ford Focus 2 için 3 Fiesta C max bağlantı Mondeo uzaktan anahtar Fob kapak HU101 bıçak
https://a.aliexpress.com/_uRkOdZ

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.