Jump to content

Benim Fordum

Önerilen Mesajlar

Ford Türkiye Benim Fordum diye bir sistem devreye almış. Araçların servis takibi, randevu vb. işlemler için üyelik usulü çalışan, VIN numarası ile araçları takibe dayalı bir sayfa.

Ilk sen üye ol diye mail geldi sabah. Bakayım neymiş diye girdim, araç ekledim. Aracın eleştirilmesi için canlı destekten ruhsat fotoğrafı istiyorlarmış. Herhalde ilk ben üye oldum, müşteri temsilcisi de afalladı böyle bir şey varmış deyince.🤣 Neyse ruhsat yanımda değildi, bıraktım öyle.

Merak edenler için

https://www.ford.com.tr/benim-fordum

Screenshot_20210416-193938_Gmail.thumb.jpg.20916e02bbd7900aac41152858f0b7f6.jpg

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 dakika önce, Bekir B. yazdı:

Aman face hesap olmasın ruhsat fotokopisi falan ford elden gitmesin 🙂

Hahahaha. Kaparo bıraktım sonra yollarım fotoyu diye Bekir abi. Dolandırıldık mı yoksa 🤣

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 dakika önce, Semih O. yazdı:

Hahahaha. Kaparo bıraktım sonra yollarım fotoyu diye Bekir abi. Dolandırıldık mı yoksa 🤣

Walla Semih , ortalık öyle kötü oldu ki , akşam oğlum eve geldiğinde doğum tarihi ve ilk okul öğretmenin ismini soruyorum 😃

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bir saat önce, Bekir B. yazdı:

Walla Semih , ortalık öyle kötü oldu ki , akşam oğlum eve geldiğinde doğum tarihi ve ilk okul öğretmenin ismini soruyorum 😃

Sen yine de güvenme abi aman diyim 😀

13 dakika önce, Samed Ayranci yazdı:

başıma birşey gelmeycekse ben üye oluyorum

Referans sistemi olaymış keşke, ben de yolumu bulurdum 🤣

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Cenk İşler

Ben kayıt oldum 🙂

Fakat teknik sebeplerden dolayı benim aracın servis geçmişini göremiyorum / Geliş ve km bilgisi var sadece (canlı desteğe sordum üzerinde çalışıyoruz dedi) 

Ama arabamın fotoğrafı doğru, işte beklediğim hareket bu 👍

fordum.png

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Cenk İşler
Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Verdin mi ruhsatı abi? 🤣

Bir saat önce, Bekir B. yazdı:

Ben soracaktım araç sahibi ne yazıyormuş 😃

Verdim gitti vala

Sahibi şimdilik ben gözüküyorum 😬

Çok bişey yok sitede, zamanla oturur 😁

123E7421-6B8B-445B-8936-31F49982ED87.thumb.png.cd318d2a3845619091039077d7fa244f.png

Sağ taraftaki (I) tıklayınca bişeyler çıkması lazım detay anlamında, henüz çıkmıyor. Teknik sebepler dediği bu yani.

BCE2BE6D-DC9B-4D57-9EA8-5A66E01BCBC1.thumb.png.7182151d4b32b8d35b0332fdba701602.png

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yıldırım Polat

Ben de üye oldum. Aktivasyonu yaptım. Bana özel fırsatlar kısmında şöyle bir şey var.

Tepretoğullarını aradım ama bundan haberi yok. İndirimli periyodik bakım 1200-1300 arası olur dedi. Canlı desteğe sordum ve araştıracaklarını söyledi. Bekliyorum bakalım. 

ED323441-6E47-4C2E-B481-CC0E1F62CF13.jpegDerken aradılar. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi ve karter tapa contası bu fiyatı kapsıyor. Polen ekstra. 

Yıldırım Polat tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.