Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Memnun Kaldığınız Yıkamacı ve Uygulama Yerleri

Önerilen Mesajlar

100.yıl da Arjantin Kebapın hemen yanında Turtle Wax uygulama merkezi var, çok kaliteli malzemeler eşliğinde bilinçli ve uzman elemanlarla yıkıyorlar arabayı...15 TL...

Ne zamandır okula yakın bir yıkamacı arıyordum :) En kısa zamanda deneyeceğim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bakırtaş Sonax demek istiyorum ama formel yikama var 30 lira cilali falan. Yikadilar arabami kurutma bolumune aldilar adam hic bisi surmedi uzerine + 15 dk telefonla konustu ben bekledim orda bide acelem var dememe ragmen simdi bu formel yikamami dedim evet dediler eee farkli bisi yapmadiniz dedim cila yaptim abi ben dedi. Bisey demedim sadece sungerle yikiyolar ve sonax sampuan kullaniyorlar diye. Her yerde var bi hile hurda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakırtaş Sonax demek istiyorum ama formel yikama var 30 lira cilali falan. Yikadilar arabami kurutma bolumune aldilar adam hic bisi surmedi uzerine + 15 dk telefonla konustu ben bekledim orda bide acelem var dememe ragmen simdi bu formel yikamami dedim evet dediler eee farkli bisi yapmadiniz dedim cila yaptim abi ben dedi. Bisey demedim sadece sungerle yikiyolar ve sonax sampuan kullaniyorlar diye. Her yerde var bi hile hurda

Sonaxa gitmeyeli 4-5 sene oldu sanırım ama hatırladığım kadarıyla şampuanı farklıydı onun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde Bilkent Shell'e turtle wax açılmış yağ değişimi filan da yapıyorlar, geçen iskender yemek için gittiğimizde yer bulamadım dedim bari yıkatayım da restorana girerken yağmur yağmaya başladığından yıkama hakkında pek yorum yapamıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugun bestekara gitmeye üşendim, bilkent shelldeki turtlewaxa gittim. iç dış yıkama epey detaylı (sadece dış olunca su köpük su çekçek yapıp bırakıyorlar galiba 3-4 araba öyle geldi gitti) 1,5 saate yakın sürdü yaşlı bir amca yıkadı en ufak detayları bile atlamadı, çok memnun kaldım. ücreti 20tl. Ama köpükle yıkıyorlar o işi pek sevmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun bestekara gitmeye üşendim, bilkent shelldeki turtlewaxa gittim. iç dış yıkama epey detaylı (sadece dış olunca su köpük su çekçek yapıp bırakıyorlar galiba 3-4 araba öyle geldi gitti) 1,5 saate yakın sürdü yaşlı bir amca yıkadı en ufak detayları bile atlamadı, çok memnun kaldım. ücreti 20tl. Ama köpükle yıkıyorlar o işi pek sevmedim.
Sonaxda ayni sistem ama sordum ben Ozan köpük Sonaxin şampuaniymiş ve sonra sungerle iyice ovaliyorlar. Ama çoğu yer köpürebilen herşeyi koyuyor o ayrı :) benim kromajlar değişti işte 3 kere. Sonaxdan sonra birşey yok Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun bestekara gitmeye üşendim, bilkent shelldeki turtlewaxa gittim. iç dış yıkama epey detaylı (sadece dış olunca su köpük su çekçek yapıp bırakıyorlar galiba 3-4 araba öyle geldi gitti) 1,5 saate yakın sürdü yaşlı bir amca yıkadı en ufak detayları bile atlamadı, çok memnun kaldım. ücreti 20tl. Ama köpükle yıkıyorlar o işi pek sevmedim. Sonaxda ayni sistem ama sordum ben Ozan köpük Sonaxin şampuaniymiş ve sonra sungerle iyice ovaliyorlar. Ama çoğu yer köpürebilen herşeyi koyuyor o ayrı :) benim kromajlar değişti işte 3 kere. Sonaxdan sonra birşey yok
Öyle olduğunu umuyorum bende :) sonaxa gitmeyeli çok uzun zaman oldu (4-5 sene) ozamanlar kovayla yıkıyorlardı. Meguiars hala kova ile yıkıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle olduğunu umuyorum bende :) sonaxa gitmeyeli çok uzun zaman oldu (4-5 sene) ozamanlar kovayla yıkıyorlardı. Meguiars hala kova ile yıkıyor.

Sağlam bir Sonax bulursan vazgeçemezsin ama :) Şimdi lastik kenarlarina sürülen bir jeli var Sonaxin ondan alicam 1 hafta kadar ıslak görunum sağlıyormuş. Tavsiye ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağlam bir Sonax bulursan vazgeçemezsin ama :) Şimdi lastik kenarlarina sürülen bir jeli var Sonaxin ondan alicam 1 hafta kadar ıslak görunum sağlıyormuş. Tavsiye ederim :)

İzmirde bayiilerden birinin sahibi sevdiğim bir abim :) Ankarada yakınlarda yok, zaten Ankara Meguiarsın sahibini öz abim gibi severim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.