Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Memnun Kaldığınız Yıkamacı ve Uygulama Yerleri

Önerilen Mesajlar

Bakırtaş Sonaxdanda fiyat alayim bari yaptiriyoruz tam olsun. Samet beye teşekkurler gormemisim bu konuyu

rica ederim mühim değil , umarım orda beni yanlış anlamadınız sonuçta bu işi yaptığımdan dolayı hoş görmedim , sonax bakırtaşta veysel ve uğuır var saçları turuncu renktedir , siyah corsalı samet mahalleden olan yolladı beni derseniz özellikle uğura fiyatı ona göre verecektir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rica ederim mühim değil , umarım orda beni yanlış anlamadınız sonuçta bu işi yaptığımdan dolayı hoş görmedim , sonax bakırtaşta veysel ve uğuır var saçları turuncu renktedir , siyah corsalı samet mahalleden olan yolladı beni derseniz özellikle uğura fiyatı ona göre verecektir

Tesekkur ederim haklisiniz kusura bakmayin. Oraya da bir gideyim Bakırkoye yakinim zaten.

Aslinda ben baya titizimdir başak burcuyumda zaten siz ne fiyat veriyorsunuz boya koruma için ve urunler hangi marka ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aradim Bakirtaşi Serkan bey galiba telefona cikti tam hatirlamiyorum ama 300 lira normal fiyati hem yarin bir kampanya başlayacak hemde nakit öderseniz 200 lira olur dedi. Bence iyi fiyat hem sonax hemde tavsiye edilen bir yer. Oraya gittiğimde selamınızı iletirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aradim Bakirtaşi Serkan bey galiba telefona cikti tam hatirlamiyorum ama 300 lira normal fiyati hem yarin bir kampanya başlayacak hemde nakit öderseniz 200 lira olur dedi. Bence iyi fiyat hem sonax hemde tavsiye edilen bir yer. Oraya gittiğimde selamınızı iletirim

güzel fiyat vermiş ben bu işlerle uğraşmıyorken orda yaptırıp memnun kalıyordum tabi bu zamanki gibi hiç araç gidip inceledim o nedenle tavsiyeye yazdım

marka sonax iyi olabilir ama bi meguiars değil tabiki :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel fiyat vermiş ben bu işlerle uğraşmıyorken orda yaptırıp memnun kalıyordum tabi bu zamanki gibi hiç araç gidip inceledim o nedenle tavsiyeye yazdım

marka sonax iyi olabilir ama bi meguiars değil tabiki :D

Bir Alex değil tabi :D ama evimede yakin 6 saat sürüyormus işlem cunku

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

100.yıl da Arjantin Kebapın hemen yanında Turtle Wax uygulama merkezi var, çok kaliteli malzemeler eşliğinde bilinçli ve uzman elemanlarla yıkıyorlar arabayı...15 TL...

fiyat iyiymiş :) nasıl yıkıyorlar peki? kova+sünger şeklinde mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kova Sünger Fırça yok, ancak yoğun kirlerde sıfır sünger kullanıyorlar sıfır sünger istiyorum diyin yine de... Bu dediğim yer aynen meguire gibi 1. Sınıf amerikan profesyonel araç koruma markası... Her tür ürünü kendi markasiyla uretip satıyor marketlerde ürünlerini görmüşsünüzdür Kaplumbağa figürü var ürün ambalajlarında...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Kova Sünger Fırça yok, ancak yoğun kirlerde sıfır sünger kullanıyorlar sıfır sünger istiyorum diyin yine de... Bu dediğim yer aynen meguire gibi 1. Sınıf amerikan profesyonel araç koruma markası... Her tür ürünü kendi markasiyla uretip satıyor marketlerde ürünlerini görmüşsünüzdür Kaplumbağa figürü var ürün ambalajlarında...

yeride yakınış bana deniycem ilk kirlendiğinde :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilinçli ve uzman elemanlarla yıkıyorlar arabayı...15 TL...

Bizim burada, yarı bililnçli bir şekilde (araba yıkamayı, su tutmayı biliyorlar) ara yıkatmak 15 TL. Hatta kullanılan malzemeler hiç bir yerde bulamayacağınız kalitede, yani bulamazsınız, markası falan yok galiba :D :D

Turtle Wax ve 15 tl çok iyiymiş.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

100.yıl da Arjantin Kebapın hemen yanında Turtle Wax uygulama merkezi var, çok kaliteli malzemeler eşliğinde bilinçli ve uzman elemanlarla yıkıyorlar arabayı...15 TL...

5 yıl kaldım y.yıl'da, arjantin kebap felan diyince bi duygulandım  :)

Yıkamacımın bir tabelası bile yok fakat hep söylerim; bir berberimi birde oto yıkamacımı değiştirmem diye, (utanarak söylüyorum) Kendi istasyonumuzda 300 bar basınçlı sıcak-soğuk makinem, havalı köpük makinem, türlü çeşit cila, toz köpük vs olmasına rağmen işi bilen olmadığından bir petrolcü olarak arabamı hep yıllardır vazgeçmediğim yıkamacıma yıkatıyorum. Eğer gidip başında bekleyip hadi hadi yeter demezseniz 3 saatte felan teslim eder o kadar titizdir, Hanımıyla beraber çalışırlar, jant parlatma ve saatlerce silme konusunda psikolojik takıntıları olan araba sever bir arkadaşımız. :nazar:

Yıkamacımla bir anı;

2 yıl evvel aldığımız 2006 opel corsa aracı yıkanırken izliyoruz, sağ farın sol fardan parlak olduğunu farkettik, yıkamacımda farketmiş.... belli ki sağ far değişmiş. Dedi ki ben hallederim!! yok sökme boşuna önemli değil felan dedim ben

-sökmeden halledeceğiz dedi...

Neyse bizdeki de merak ya, seyrettik, arkadaş elinde maşrapa fara su döküp zımparalıyor, su döküp zımparalıyor  :) bir süre sonra far mercek gibi oldu içi görünmemeye başladı sanki parlak bir film çekilmiş gibi araba akşam yola çıkacak bizi bir korku sardı, günlerden pazar sanayi kapalı, ya dedik Atilla bu ne olacak şimdi?

-Abi 9 ay nasıl durdunuz siz dedi ve geriye kalan işlem en az 30 dk sürdü biz o 30 dk da öldük öldük dirildik far ne şekillere girdi pasta çekildi polisaj makinesiyle bir işlemler yapıldı türlü ilaçlar sürüldü ama tabi biz farı unutmaya arkadaşın kalbini de kırmadan ordan ayrılıp acil bir far bulma fikrine ulaştık :)

Son bir kaç hamle daha yaptıktan sonra hiç yitirmediği kendinden emin tavırlarıyla farı son kez yıkayıp kuruladı ki; işlem gören far yeni olandan çok çok daha iyi, hayretli bakışlar içerisinde kendisinden özür diledik eli öpülecek adamsın dedik arabamızı aldık, bu ve benzeri sebeplerle hiç gözüm arkada kalmaz.

Bir diğer konu ise (arkadaşlar bahsettiği için değiniyorum) istasyonlarda bulunan fırçalı otomatik yıkama makineleri;

Evet biz bu hizmeti veriyoruz çünkü çok talep gören bir hizmet ve ücretsiz. Ama bu makineler bilhassa Anadolu da küçük şehirlerde seyredin heryanı çamur torosları yıkar, arkasından mercedes yıkar, sonra pick-up yıkar,herkesin pisliğini birbirine aktarır gider... Bilmiyorum hiç o cihazların fırçasına dokunma şansınız oldu mu ama pişmemiş esnek spagetti tanesi düşünün en az o kadar sertdirler yani boyayı çizmemesi mümkün değil.

10 yaşından küçük araçlarınız için tercih etmeyin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.