Jump to content
  • 0

Focus Mk3'e MK3 MCA Direksiyonu Takılabilir Mi?

Doğukan Al

Soru

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Seyhun Gülümser

Daha önce bir araştırma yapmıştım fakat çok bilgi edinemedim. ama ben tavsiye etmem. fonksiyonel olarak değişikler olabilir nasık senkronızasyon yapılacak ?sanki astarı yüzünden pahalı gelir gibi 🙂

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
3 saat önce, Seyhun Gülümser yazdı:

Daha önce bir araştırma yapmıştım fakat çok bilgi edinemedim. ama ben tavsiye etmem. fonksiyonel olarak değişikler olabilir nasık senkronızasyon yapılacak ?sanki astarı yüzünden pahalı gelir gibi 🙂

Rus sitesinde gördüm birisi Focus 2 kasaya , Focus 3 direksiyonu takmış. Dedim acaba Bizde Focus 3 kasaya , 3,5 Kasa direksiyonu takabilirmiyiz diye :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
15 dakika önce, Semih O. yazdı:

Takılır takılmasına. Sargı kesin değişir, BCM'den emin değilim, belki onun da değişmesi gerekebilir.

Bu kadar zor neden yaparlar anlamıyorum. Üniversal gibi sök-tak yapsalar İnsanlar sıkıldıkça değişir :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
25 dakika önce, Doğukan Al yazdı:

Bu kadar zor neden yaparlar anlamıyorum. Üniversal gibi sök-tak yapsalar İnsanlar sıkıldıkça değişir 🙂

Güzel olur tabi ama değişen sadece şekil değil. Tüm bunların altında bir sürü donanım, yazılım da değişiyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
33 dakika önce, Semih O. yazdı:

Güzel olur tabi ama değişen sadece şekil değil. Tüm bunların altında bir sürü donanım, yazılım da değişiyor.

Öyledir Abi kesin. Avrupa arabaların herşeyi teferruatlı

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.