Jump to content
  • 0

Ecosport Şerit Değiştirme Sinyal Sayısı Arttırılabilir Mi?

Cemal Denizci

Soru

Cemal Denizci

Merhabalar, iyi günler.

Sinyale kısa dokunarak aktive edilen şerit değiştirme sinyal sayısı 3 olan fabrika sinyal sayısı arttılabiliyor mu ?

ELM327 ve Forscan ile araca bağlanabiliyorum.

Focus ve Mondeo'lardaki 724-01-01 As-Built daki 2. sekmedeki değerler, Ecosport'ta farklı olduğu için değiştirmeyi denemedim.

Deneyen, bilen var mı acaba, teşekkürler.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Gürkan Çakıroğlu
19.03.2021 - 01:08 tarihinde, Cemal Denizci yazdı:

sinyal sayısı arttılabiliyor mu ?

Hiç o menüye/satıra bakmadım.

Benim aracımda 4 çakar diye aklımda kalmış ama yanılıyor olabilirim. 

Ne amaçla süreyi arttırmak istiyorsunuz?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Cemal Denizci
36 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hiç o menüye/satıra bakmadım.

Benim aracımda 4 çakar diye aklımda kalmış ama yanılıyor olabilirim. 

Ne amaçla süreyi arttırmak istiyorsunuz?

Merhaba Gürkan Bey, az geliyor bence. Ecosport'ta 3 defa yanıyor. Hiç değilse 6-7 yapmak istiyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Çağatay Kılınç

Önceki gün menüyü kurcaladım ama tekrar bulamadım. Sanki 5 e kadar arttırılıyordu ama emin değilim azaltılabiliyor da olabilir. Tekrar da bulamadım o ayarı. Bu dediğim forscan vs ile değil kadran ekranındaki ayarlarda.

Çağatay Kılınç tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Önceki model yıllarında bu ayar SCCM yani direksiyon sargısındaydı hatırladığım kadarıyla. Yine oradadır, sinyal kolu komutu SCCM üzerinden veriyor. Hangi adres satırında olduğunu bilemiyorum. Forscan destekliyorsa direct configurationda vardır.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Cemal Denizci
13 dakika önce, Semih O. yazdı:

Önceki model yıllarında bu ayar SCCM yani direksiyon sargısındaydı hatırladığım kadarıyla. Yine oradadır, sinyal kolu komutu SCCM üzerinden veriyor. Hangi adres satırında olduğunu bilemiyorum. Forscan destekliyorsa direct configurationda vardır.

Yarın mutlaka tekrar bakacağım. Daha önce de bakmıştım ama gözümden kaçmış olabilir.

24 dakika önce, Çağatay Kılınç yazdı:

Önceki gün menüyü kurcaladım ama tekrar bulamadım. Sanki 5 e kadar arttırılıyordu ama emin değilim azaltılabiliyor da olabilir. Tekrar da bulamadım o ayarı. Bu dediğim forscan vs ile değil kadran ekranındaki ayarlarda.

Alla Alla, menüde gördüğünüze emin misiniz?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
31 dakika önce, Cemal Denizci yazdı:

Yarın mutlaka tekrar bakacağım. Daha önce de bakmıştım ama gözümden kaçmış olabilir

Forscan'da tanımlanmamış da olabilir. Forscan yöneticisine yazıp sorabilir, yoksa eklemesini isteyebilirsiniz.

Bu arada göstergede ya da başka bir menüde olması söz konusu değil.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Cemal Denizci
34 dakika önce, Semih O. yazdı:

Forscan'da tanımlanmamış da olabilir. Forscan yöneticisine yazıp sorabilir, yoksa eklemesini isteyebilirsiniz.

Bu arada göstergede ya da başka bir menüde olması söz konusu değil.

https://forscan.org/forum/viewtopic.php?t=17503  Forscan'a forumda soru olarak sordum? Başak bir sorma yöntemi var mı Semih Bey?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.