Jump to content

Kaportadaki Boya Üzerinde Demir Tozu Temizliği

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar aracımın rengi beyaz ve boya üzerinde küçük küçük paslı lekeler var ve yıkamayla falan çıkmıyor iyice yapışmış boyaya.bunu ne ile çıkarabilirim.birde arabamı parlatmak için araştırma yaptım aşağıdaki ürünleri kullanan varmı önerirmisiniz?

https://urun.n11.com/parlatici-ve-temizleyici-sprey/str-840-jant-temizleyici-demir-tozu-temizleyici-sprey-500-ml-P361090204

https://urun.n11.com/oto-parlatici/turtle-wax-metalik-ptfe-katkili-teflon-sivi-cila-500-ml-P411274538

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yakup Çağatay, başlığı Kaportadaki Boya Üzerinde Demir Tozu Temizliği olarak değiştirdi
Adem Kazıl

autoglym magma veya autofinesse ironout bu iki ürün demir tozlarını gidermede bayabi yardımcı olur geçen yıl magma uygulamıştım ardından kil uygulaması yaptım araç fabrika ayarlarına dönmüştü şimdi yine aynı oldu, uygulamadan sonra feracle g3 wax uygulayarak epey parlak kalmasını sağladım.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Burçin Denizalp
20 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

autoglym magma veya autofinesse ironout bu iki ürün demir tozlarını gidermede bayabi yardımcı olur geçen yıl magma uygulamıştım ardından kil uygulaması yaptım araç fabrika ayarlarına dönmüştü şimdi yine aynı oldu, uygulamadan sonra feracle g3 wax uygulayarak epey parlak kalmasını sağladım.

Adem polisaj makinesi kullanmış mıydın?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
32 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

teşekkürler autoglym magma sipariş verdim baya kaliteli duruyor deneyip görecez bakalım.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Adem Kazıl
4 saat önce, Burçin Denizalp yazdı:

Adem polisaj makinesi kullanmış mıydın?

Kullanmadım cila pedi ile yüzeye parça parça yaydım 5 dk bekleyip sildim

4 saat önce, Serkan Bz yazdı:

teşekkürler autoglym magma sipariş verdim baya kaliteli duruyor deneyip görecez bakalım.

İlk önce aracı güzelce bi yıkayın kurulamadan Aracın her yerine sıkabilirsiniz gölgede olmasına dikkat edin, sıktıktan sonra 5 dk bekleyin fena morarır su tutmadan önce köpükleme süngeri ile tekrar tüm yüzeyden geçin, Demir tozları ağırlıklı olarak en fazla arka bağaj kapağı ve arka tamponda birikiyor sonrası tavan kaput ve diğer yüzeyler.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.