Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Klima Düğmelerini Değişimi Ve Göğüste Değişiklikler

Önerilen Mesajlar

Alıntıdır..sıkıntı olacaksa admin silsin :)

Abi bu ne ya :D Ne despot adammışız biz :D:P

Alıntı yazmışsınız işte :) Sorun olmaz.Paylaşım için teşekkürler..Hatta alıntıladığınız yerde bu ürünün satış linki varsa onu da ekleyelim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bu ne ya :D Ne despot adammışız biz :D:nazar:

Alıntı yazmışsınız işte :) Sorun olmaz.Paylaşım için teşekkürler..Hatta alıntıladığınız yerde bu ürünün satış linki varsa onu da ekleyelim :)

resimlerin bazılarında focus chameleon falan yazıyor..sonra size bizim yüzümüzden laf gelsin istemedik ondan dolayı yazdım.. :nazar::)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de geçen hafta ebay' dan sipariş verdim.Umarım sorusuz gelirde biran önce bende değiştiririm düğmelerimi.

Benimkini PTT kaybetti. Adamlar 30nisanda yolladı. Türkiyeye 3-4 mayısta girdi, postacıya verildi. Ben de bekledim 3 hafta gelmeyince hafta sonu mail attım. Bana cevap yazdılar . Adreste bulunamadınız biz de geri yolladık, şu numarayı arayın diye. Ben de adamları aradım. 86 telefon trafiğinden sonra en son verilen birim kesin teyit etti. 1 hafta depoda yattı sonra geri yollandı dediler. Ben tabii kızmıyorum adamlara anlatıyorum. Aynı adrese son 12 ayda yurtdışından 3 kez daha alışveriş yaptım 3ü de sizin tarafınızdan teslim edildi. Ben o adresteyim ben olmasam sekreter var santral var mümkün değil. Burada böyle biri yok demeleri falan dedim ama biz ihbar bıraktık diyorlar. Öyle bir şey de yok. Önce dedim ki zaten focusum yok bu aysonu style alırım diye sipariş etmiştim, kısmet değilmiş de unut gitsin dedim. Sonra satıcıya mail döşenmeye başladım adamın da bir suçu yok , zamanında yollamış.. Tam mailin sonlarında telefon çaldı arayan görüştüğüm 86 tane numaradan biri.

-Abi kargon şu an dağıtıcı sizin yan sokakta. Yarım saate gelir. Gelen arkadaş gecikmenin sebebini falan anlatır.

Düğmelerin kalitesi güzel bence. Ben beğendim en azından beklediğimden iyi çıktı.

Şimdi bir de focus aldım mı tamam olacak :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.