Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İnternet Şirketleri Hakkında Bilgileriniz ?

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Belki sizin de modem kaynaklı 16mb üzerine çıkmamıştır hız.

aynı modemi kullanıyorum halen. iptal ederken temsilci sizin hızını 16 ile limitlenmiş dedi. dedim panelde 100mbit e kadar görünüyor.

bilemiyorum burda öyle isterseniz destek kaynı oluşturalım dedi. iptal ettiyorum yenisi bağlandı dedim ?

3 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

ben canlı birine ulaşabileceğim telefon numarası buldum

10 gün boyunca benim gibi bir internet bağımlısını mobil data kullanımını bitirttikleri için zaten fıttırmıştım. en son destek kayıtlarında iptal ettireceğim dediğimde anca dediler böyle böyle yap. bunu baştan yapsalar yada 3gün bağlantımın olmadığını görüyorlar o zaman bana verseler belki iptal noktasına gelmeyecektim ve halen aynı fiyata 16mbit kullanacaktım 59mbit yerine ?

yok aman her işte bi hayır varmış. şimdi filmeleri anlık indiriyorum eskiden 1-2gb olanları seçerdim şimdi 10gb altı olanları bunlar kalitesiz diye eliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türknet kullanıyorum. Kurulum aşamasında bayağı pişman ettiler, kendi cebimden elektrikçi çağırarak hattı buldurup kurulumu yaptırdım ama uğradığım zararları indirim olarak telafi ettiler. 1 seneden fazla kullanıyorum. 75 mb hızlara ulaştığı oluyor. 1000 dk. telefon da cabası. Ulaşabilirseniz sıkıntınızı çözüyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

SOL fiber kullananlardan bu ara sorun yaşayan var mı?

yaklaşık 1 haftadır kademeli olarak sapıtmaya başladı şuan ise kullanılabilir seviyenin altına düştü desem yeridir.

önceleri sadece bir kaç sitede sorun vardı şimdi ise çoğu sitede doğru düzgün çalışmıyor. 

dün modemi değiştirdiler ama hiçbir şey değişmedi. gelen arkadaş çukurambarda çok sorun var filan dedi. 

merak ettim ne kadar genel bir sorun var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ozan Kar yazdı:

SOL fiber kullananlardan bu ara sorun yaşayan var mı?

yaklaşık 1 haftadır kademeli olarak sapıtmaya başladı şuan ise kullanılabilir seviyenin altına düştü desem yeridir.

önceleri sadece bir kaç sitede sorun vardı şimdi ise çoğu sitede doğru düzgün çalışmıyor. 

dün modemi değiştirdiler ama hiçbir şey değişmedi. gelen arkadaş çukurambarda çok sorun var filan dedi. 

merak ettim ne kadar genel bir sorun var?

İst’da sorun yok, uçuyoruz.

Bir dönem Ataşehir bölgesindeki çalışmalardan kesintiler yaşanıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.