Jump to content

İstanbul Avrupa Yakası Yetkili Servis Önerisi

Önerilen Mesajlar

Hakan Terzioğlu

Herkese selamlar,

2017 model Ford Focus Titanium 1.5 TDCI Powershift aracımın 60 bin km bakımını + PWS bakımını (önceki sahibinin 45 bin de yaptırıp/yaptırmadığını bilmiyorum) yaptıracağım.

Şikayetvar vs. gibi sitelerde yetkili servislerden baya mağdur olan arkadaş var 🙂

En memnun kaldığınız ve önerebileceğiniz yetkili servis hangisidir?

Özellikle pws bakımı yapılacağı için gerçekten ilgili/bilgili bir bayiye gitmek istiyorum.

Alınacak tutar en az 3.100,00 TL olacağı için insan bu durumlara dikkat etmek istiyor.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 saat önce, Hakan Terzioğlu yazdı:

önceki sahibinin 45 bin de yaptırıp/yaptırmadığını bilmiyorum

Yetkili serviste yaptırıldıysa telefonlara ararsanız bilgisini verirler geçmişe bakarak. Hoş araç 3 yılı geçtiyse garantisi bitmiştir fark etmez nerede yapıldığı,ama yinede kayıt varsa iyidir.

Servis olarakta Avrupa yakasında Kar Grup var, yetkili servisti en son ( citreonde yetkili servisi bıraktı özel oldu ) Ford'da durum nedir bilmiyorum, bi sorun.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Hakan Terzioğlu
1 saat önce, Okan Ali yazdı:

Yetkili serviste yaptırıldıysa telefonlara ararsanız bilgisini verirler geçmişe bakarak. Hoş araç 3 yılı geçtiyse garantisi bitmiştir fark etmez nerede yapıldığı,ama yinede kayıt varsa iyidir.

Servis olarakta Avrupa yakasında Kar Grup var, yetkili servisti en son ( citreonde yetkili servisi bıraktı özel oldu ) Ford'da durum nedir bilmiyorum, bi sorun.

Okan Bey 

2018 ve 2019 bakımlar serviste

2020 yani 45 bin bakımı dışarıda yapılmış. 
aradığımda servisler bu yıl eylül ayına kadar garantimin olduğunu söylüyorlar(4 sene oluyor yani. )

alınırken garanti mi uzatılmış acaba anlamadım. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Cenk İşler

Normal garantiniz devam ediyor. ( 4 sene) Kar Plazaya 2 defa gittim sorun yaşamadım. Mastertech Engin Bey var yeterince bilgili ve ilgili bir arkadaş. Tekrar gider miyim evet hatta 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 saat önce, Hakan Terzioğlu yazdı:

2020 yani 45 bin bakımı dışarıda yapılmış. 

Belgeli faturali işlem yapilmadiysa zaten garanti dışı derler araç için şuan, neyse garantiye ihtiyaç olmaz umarim.

Benimki bir nevi mesleki deformasyon 😄 ( garanti konusu )

Siz bence gitmeden fiyat alin önden, hatta anadolu yakasi demeyin şahsuvaroğluundan'da fiyat alin orasida iyidir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Hakan Terzioğlu
15 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Otokoç olmasın da genel olarak 🙏

İlk olarak orayı düşünmüştüm aslında 😄 vazgeçmişim iyi ki..

14 saat önce, Okan Ali yazdı:

Belgeli faturali işlem yapilmadiysa zaten garanti dışı derler araç için şuan, neyse garantiye ihtiyaç olmaz umarim.

Benimki bir nevi mesleki deformasyon 😄 ( garanti konusu )

Siz bence gitmeden fiyat alin önden, hatta anadolu yakasi demeyin şahsuvaroğluundan'da fiyat alin orasida iyidir.

Okan Bey, ben söyledim bunu servise gelirseniz bu bakımda devam eder dediler..

Söylediğiniz gibi Şahsuvaroğlun'dan da fiyat alacağım ve sanırım oraya gideceğim.. güzel yorumlar duydum çevremden.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Cenk İşler

Avrupa yakası için Kar Plaza 

Ama karşıya geçeceksen net Şahsuvaroğlu.

Şahsuvaroğlu forumca da sevdiğimiz yer, içerisi bildiğin şampiyonlar ligi, gittiğimde serviste bu arkadaş vardı 

2A4AA28D-24CF-41FF-AF4A-F1A3F56C18E6.thumb.jpeg.442dbe1860d93823cc3dae6e9b42c007.jpeg

Vay be arabaya bak derken çıkışta şunu gördüm 

3562A034-2CD3-4208-A4DA-CCEAFBA78B9F.jpeg.78de2afe167abd746e911d17bb6a9b99.jpegMoralim bozuldu yani 😁 aracımın 30 bin bakımı burada yapıldı, sorun yaşamadım fiyatıda iyidi.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.