Jump to content

Ford Otosan'dan Tazminat Davası

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Ford Otosan "Bayii alacaklarından sorumlu ekip lideri ve bayi alacaklarını takip eden çalışanı " olarak tanımladığı  2 çalışanına toplam 247,8 milyon TL lik tazminat davası açmış.  Kişileri işten çıkarmış ve daha fazla tazminat isteme hakkını saklı tutmuş. 

Ford otosan tazminat davası

H. Cenk tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 dakika önce, H. Cenk yazdı:

O değil de, Ford Otosan "Bayii alacaklarından sorumlu ekip lideri ve bayi alacaklarını takip eden çalışanı " olarak tanımladığı  2 çalışanına toplam 247,8 milyon TL lik tazminat davası açmış.  Kişileri işten çıkarmış ve daha fazla tazminat isteme hakkını saklı tutmuş. 

Ford otosan tazminat davası

Bölge müdürleri muhtemelen 😄 Geçmiş olsun

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford hisseye birşey olmaz 🙂

20 yıllık geçmişi ortada.. benim açımdan 20 yıl

350 milyon sermayeye 4.2 milyar kar açıkladı..

bu durumun bilançoda etkisi araştırılıyor diye bilgi verdikleri halde bugün tavan, hisse.

diğer otokoçlar nasıl bilmiyorum ama yaklaşık 10 yıl önce konyadaki otokoç ta sahtekarlık olduğundan beri tüm işlemler kkartı veya banka havalesi ile yapılıyor.. nakit yasak

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
12 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

2 kişi 247.8 milyon kaçırmışlar yani özetle.

Biz de 3 liralık parçaya indirim yaptırmanın peşindeyiz. Kendimi çok dar vizyonlu hissettim. Hatta vizyonsuz. 😄 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Serkan Karakoca

çok ilginç hiç mi bağımsız denetim firması ile anlaşmamışlar belirli periyotlar ile denetlenmemiş bu kadar büyük bir firma bu kadar devasa dönen paralar ve denetim yok 😄 adamlar gider şimdi başkasının üstüne wag bayii açarlar bu parayla :d

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Burçin Denizalp
17 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

çok ilginç hiç mi bağımsız denetim firması ile anlaşmamışlar belirli periyotlar ile denetlenmemiş bu kadar büyük bir firma bu kadar devasa dönen paralar ve denetim yok 😄 adamlar gider şimdi başkasının üstüne wag bayii açarlar bu parayla :d

abi zaten denetim sonucu ortaya çıkmış bu iş.

Böyle bir Koç Holding firması yıllık olarak denetleniyordur, bağımsız bir denetim firmaıs tarafından.

Muhtemelen geçtiğimiz 1 yıllık dönemde olmuş birşey.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Serkan Karakoca
42 dakika önce, Burçin Denizalp yazdı:

abi zaten denetim sonucu ortaya çıkmış bu iş.

Böyle bir Koç Holding firması yıllık olarak denetleniyordur, bağımsız bir denetim firmaıs tarafından.

Muhtemelen geçtiğimiz 1 yıllık dönemde olmuş birşey.

neyse olayın iç yüzünü 15 gün önce tesadüfen öğrendimde  bana kalsın :d dün yansıdı basına ...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.