Jump to content

Focus MK4 1.5 Ecoblue Dizel 30.000 Km Yetkili Servis Bakımları Fiyatlar

Tolga Bostancı

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 48
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Tuğra Yanık

8

• Kadir.Cetinkaya

7

• Gürkan Çakıroğlu

5

• Tuncay A.

4

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Yani diyor ki tamam yasal olarak bakımı dışarıda yaptırtmak hakkınız. Ama hukuk departmanımız güçlü . Bakımı dışarıda ucuza maledip sonra garantilik bir şey çıktığında bizden garanti isterseniz burnun

ilk mesajda detaylı yazıyor.

Poleni yeni degistirdim o yuzden istemedim bide benim araba 3.9 litre yag aliyor 6.2 litre olunca dusunemiyorum bu fiyat 2480 den bu hale kadar dustu normal indirimli fiyat sanirim altin suyuna bandir

Yayınlanan Görseller

1 saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

Ben de ona şaşırdım. Yukarıdaki faturalarda daha uygun fiyatlı polen filtreleri var.

5 saat önce, Göksel Yaman yazdı:

Tuğra Abi Hem hayırlı Olsun, Hem geçmiş Olsun diyelim 🙂

Rakamlar’da sınırları zorlayarak düşündüğümde, Mantık seviyesini aştığımızda, mantıklı düşününeliyorum ancak 🙂 Ama ben en çok Polen Filtresi rakamına takıldım o nedir yahu 🙂 

Aslın da Mondeo polen filtresi daha uygun fiyatlı (150TL) ve birebir uyuyor fakat, İş emri kapama mondeo filtresi kodu girildiğin de onay alınmıyor.

Ankara'da hangi servis?

Tuncay A. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 saat önce, Kerem B. yazdı:

Yakıt filtresi fiyatı çok yüksek olmamış mı?

Aşağı yukarı böyle servis fiyatı Kerem.

Geçtiğimiz ay yaklaşık aynı fiyata bakımı yaptırdım. Polen filtresine gerçekten çok saçma fiyat yazmışlar. Benim fiyatlar bazı parçalar için belirgin olarak düşüktü. Bana da işçilikten geçirmiş oldular.

Semih O. tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 dakika önce, Semih O. yazdı:

Aşağı yukarı böyle servis fiyatı Kerem.

Geçtiğimiz ay yaklaşık aynı fiyata bakımı yaptırdım. Polen filtresine gerçekten çok saçma fiyat yazmışlar. Benim fiyatlar bazı parçalar için belirgib olaral düşüktü. Bana da işçilikten geçirmiş oldular.

Ben servise gitmeyeli fena olmuş fiyatlar. Dışarıda hava filtresinin 100-110tl olmasından anlamalıymışım aslında servislerde durumun böyle olacağını. Hele de garantilerin devam ettiği my arabalar söz konusu olunca.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Ç. A.
1 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Er-Ol Oto'da MK4 filtre ve yağ var mı acaba?

Ben Mann-Filter sitesindeki kodlarla Google araması yaptım. Hiçbiri Türkiye'de yok.

Hangi Mk4, Focus mu? 🙂 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Kadir.Cetinkaya
30.04.2021 - 23:07 tarihinde, Tuğra Yanık yazdı:

Başlık MK4 Focus ya zaten.

Evet var fiyat almistim ancak araba garantili diye dokundurtmak istemedim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Tuğra Yanık
20 saat önce, Kadir.Cetinkaya yazdı:

Evet var fiyat almistim ancak araba garantili diye dokundurtmak istemedim

Kadir bey, nereden temin edebilirim? En azından polen alacağım. 400 TL yazdılar polene...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
10 saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

Kadir bey, nereden temin edebilirim? En azından polen alacağım. 400 TL yazdılar polene...

sponsorumuz Er-ol oto yardımcı olur.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben tekirdağ servislerinden 1.5 Ecoblue için yakıt filtreli fiyat aldım 3200₺ dediler. Bu fiyat çok fazla ve gereksiz. Bosch car servisle görüştüm 900₺ istiyorlar yakıt ve polen filtresi dahil. Muhtemelen oraya gidecem garanti bozulmuyormuş.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 2 hafta sonra...
Kadir.Cetinkaya
08.05.2021 - 12:58 tarihinde, Akın Keskin yazdı:

Ben tekirdağ servislerinden 1.5 Ecoblue için yakıt filtreli fiyat aldım 3200₺ dediler. Bu fiyat çok fazla ve gereksiz. Bosch car servisle görüştüm 900₺ istiyorlar yakıt ve polen filtresi dahil. Muhtemelen oraya gidecem garanti bozulmuyormuş.

İzmir bosch car ile görüştüğümde ellerinde malzeme olmadıgını soylemişlerdi demek ki malzeme gelmiş yag yag filtresi mazot filtresi yok demişlerdi

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.