Jump to content

Ses Sistemi Yaptırmak.

Önerilen Mesajlar

İyi günler. 2010 Focus aracım var. Orijinal ses sisteminden memnundum ama şimdi yeterli ses alamıyorum gibi gelmeye başladı. Çok abartmadan 2 takım ön ve arka kapılara Midrange ve Amfi ile işi halletmeyi düşünüyorum. Bizim araçların ön ve arka kapıları midrange için 16 cm mi 20 cm mi ? Böyle bir sistem yaptırıp herhangi bir problemle karşılaşan oldu mu ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16cm hocam. aynı düşünceler bendede mevcut  elimde massive ses stemi var anca 1 takım 16 1 takım 20 var elimde midrange. 20leri satıp yeri e 16 alıp kapılara takmayı amfiyle basıda arkaya atmayı düşğniyorum ancak karsrsızım hala.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
17 saat önce, Kağan Ö. yazdı:

16cm hocam. aynı düşünceler bendede mevcut  elimde massive ses stemi var anca 1 takım 16 1 takım 20 var elimde midrange. 20leri satıp yeri e 16 alıp kapılara takmayı amfiyle basıda arkaya atmayı düşğniyorum ancak karsrsızım hala.

Ben sadece ön iki kapıya midrange bir de amfi takmak istiyorum çok abartılı olmasın belki bir de subwoofer bağlarım. Tweeter almama gerek var mı acaba ? Yoksa yeterli ses gelir mi ? Midrangelerden tiz ve bass gelmez dediler bilemedim. Aracın orjinal tizleri yeter mi onları kullanabilir miyiz acaba ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mete Orhan sadece ön kapılara alacaksan hiç uğraşma akustiği yakalayamazsın. sana 2 takım 16cm mid 1 takım dome tiz  1 adet bass 1 adette amfi lazım. ucuz amfi alırsan 1 adet normal 1 adette mono amfi bassa slman lazım. bu dediklerimide 3500 4000tlye alabilirsin. orta yollu.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.