Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Simit Tank

Sinan Çınar

Önerilen Mesajlar

Selamlar Arkadaşlar.Ben LPG tankını simit tank taktırmıştım.Yalnız tank 5 cm yüksek kaçtı.Yanlarını Strafor ile doldurdum.Size bir danışayım dedim.Benim için bagaj çok önemli ve strafor 50 lt lik yer kapladı.Aracın orijinal döşemesini tank ölçüsünde daire şeklinde kessem ,tankın 5 cm lik kısmı dışarıda kalsa , strafor kullanmasam nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kazançtan çok kaybetmiş olursunuz büyük ihtimalle. Simitin kapladığı alan zaten bagajın üçte ikisi neredeyse. Geriye kalan dairesel 1/3'lük alan da hiç kullanışlı olmayacaktır emin olun. Bir büyük valizi koyup dengesiz ve sağının solunun boş kaldığını görünce boş yere döşemeyi kestiğiniz için hayıflanırsınız... Hiç gerek yok yani. Strafor yerine daha sert ve dökülme riski olmayan EPS veya XPS levhaları tercih etmeniz de daha iyi olacaktır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kazançtan çok kaybetmiş olursunuz büyük ihtimalle. Simitin kapladığı alan zaten bagajın üçte ikisi neredeyse. Geriye kalan dairesel 1/3'lük alan da hiç kullanışlı olmayacaktır emin olun. Bir büyük valizi koyup dengesiz ve sağının solunun boş kaldığını görünce boş yere döşemeyi kestiğiniz için hayıflanırsınız... Hiç gerek yok yani. Strafor yerine daha sert ve dökülme riski olmayan EPS veya XPS levhaları tercih etmeniz de daha iyi olacaktır.

Teşekkürler cevap için.Peki bu EPS veya XPS levhaları nereden bulabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler cevap için.Peki bu EPS veya XPS levhaları nereden bulabilirim?

Yapı marketlerin çoğunda var. Söyleyin size gösterirler. Hem kesmesi falan da çok daha kolay. Ölçüyü çıkarın, maket bıçağı ile bile kesebilirsiniz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.