Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tebrikler Galatasaray

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Yanlış okumussunuz. Ölmedi

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yakup o çocuk ölmedi ama insanlığın, dostluğun, kardeşliğin öldüğünün iyi bir delili olduğunu düşünüyorum.

Ama ölmediğine sevindim.

(Allahım ya şuna bak, Bir futbol müsabakasında çocuk ölmedi diye seviniyorum, ) :D:(

Eski Beşiktaşlı olarak GS yi tebrik ediyorum...Avrupa da başarılar....

Eski Beşiktaş'lı ne demek Oğuz. Öyle şey mi olur. Çok ayıp çok. :D :D :D

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki yeri değil ama toplumdaki ezik ve fakat ofkeli ilkel yaşam formlarının ve hedef arayan şuursuz bir saldırganlığın giderek arttığının bilincinde olmamız lazım. Bu şuursuz kalabalık dün polis araçlarını ve ambulansları dahi tahrip edecek bir gözü dönmüşlük sergiliyor.

Ve belki daha acısı güvenlik güçleri aciz kalıyor.

Bu süreç farklı hedeflere yönelerek ve güçlenerek devam edecek.

Takım tutma buna kılıf olarak kullanılıyor.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski Beşiktaşlı olarak GS yi tebrik ediyorum...Avrupa da başarılar....

Her ne kadar başarısız olsak da 2. ligde oynamayı hak etsek de Beşiktaşlı yız biz kardesim, biz gider tezahüratımızı yapar stres atar geliriz.. Bir gün elbet bizim de başarılarımızın konuşulacagı zaman gelecektir. Umutluyuz yani :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tebrik eden tüm dostlara teşekkür eder, bende takımımı bu başarısından dolayı kutlarım. Ama beni ancak uluslararası başarı çok sevindirir ve mutlu eder. Onun için ilk adımı attık sadece.

Keşke bu olaylar olmasa, futbol için kimse hayatını kaybetmesede biz şampiyon olmasakda olur.

Maça gelince, kötü oynadık yenilmemeye beraberliğe oynadık, iyi direnç gösterdik ve istediğimizi aldık o kadar. Fener'de iyi pas yaptı baskı kurdu ama istediği net pozisyonlara giremedi, bunda Alex'in olmamasının etkside vardı. Dia'nın kırmızı kartı öncesi hakemin faul kararı yanlıştı. Maçta çok gergin geçmedi, sadece 1 kez bi faul sonrası arbede oldu. Oda bu streste normal sayılır. Maç bitip, kupa verilme durumuna kadar taraftar gayet iyiydi böyle bir maça göre. Ama kupayı orada aldırmamak için, maç içindeki güzel hava tersine döndü ve sonrası malum.

Neyse birgün kazanınca medenice sevinmeyi, kazanmayı ve kaybetmeyi hazmetmeyi öğreniriz toplumca inş.

Şampiyonluğumuz hayırlı olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup o çocuk ölmedi ama insanlığın, dostluğun, kardeşliğin öldüğünün iyi bir delili olduğunu düşünüyorum.

Ama ölmediğine sevindim.

(Allahım ya şuna bak, Bir futbol müsabakasında çocuk ölmedi diye seviniyorum, ) :D :D

Eski Beşiktaş'lı ne demek Oğuz. Öyle şey mi olur. Çok ayıp çok. :) :) :)

Eskileri arar olduk takım kalmış yabancıların eline çocukluğumuzun BJK si yok yabancıların tekelinde, istkrarsız ,fb ve gs nin gölgesinde kalmış bir takım var..son şike vs olayları futbol dan iyice soğudum..gol atsan teşvik yesen şike oluyor.. :) oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.