Jump to content
  • 0

Focus Sync 3 Kişilerde Numaralar Çifter Listeliyor.

Tuğra Yanık
Çözüme git Tuğra Yanık tarafından çözüldü,

Soru

Forumdaşlarım, arama motoru ile de aradım ancak bulamadım. Android telefon kullanıyorum. Ford Focus MK 4 aracımda Sync 3 mevcut (B&O) opsiyon var. Kişilerde telefon numaraları çifter listeleniyor. Telefonu ve Sync sistemini fabrika ayarlarina aldım. Beceremedim. Yardım lütfen.

16132133743078680095276488178840.thumb.jpg.0848c9edc9d2466496ebf2a0021b291c.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
  • Çözüm

Çözüm bulundu sanırım. Yurtdışı sitelerde okudum ve uyguladım.

Numara telefonda 05XX XXX XX XX şeklinde boşluk bırakarak kaydedildi ise Sync kişiler listesinde çift listeleniyor.

Numarayı 05XXXXXXXXX şeklinde boşluk bırakmadan kaydedince düzeliyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Numaralar hem telefon hafızasıda hem de sim kartta kayıtlı olabilir mi acaba? Başka bir şey aklıma gelmedi. Eğer öyleyse rehber ayarlarından sadece telefondaki numaraları gösterecek şekilde ayarlayın isterseniz.

Kolay gelsin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
59 dakika önce, Fikret Ö. yazdı:

Numaralar hem telefon hafızasıda hem de sim kartta kayıtlı olabilir mi acaba? Başka bir şey aklıma gelmedi. Eğer öyleyse rehber ayarlarından sadece telefondaki numaraları gösterecek şekilde ayarlayın isterseniz.

Kolay gelsin.

Simkart boş. Google hesaplarda iki hesapta numara saklanıyor. Birini pasif hale getirdim. Birşey değişmedi.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Bunun Sync ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Telefonda ne varsa onu gösteriyor sonuçta. Ikinci hesabı kaldırdıktan sonra telefonu tekrar eklemeyi ya da Sync'te rehber indirmeyi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
5 dakika önce, Semih O. yazdı:

Bunun Sync ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Telefonda ne varsa onu gösteriyor sonuçta. Ikinci hesabı kaldırdıktan sonra telefonu tekrar eklemeyi ya da Sync'te rehber indirmeyi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.

Evet, ben hiç Sync güncelleme yapmadım. Nisan 2020 servise girince yapıldı mı bilmiyorum. Telefon rehberine gelen güncelleme ile çift numara olayı gelişti sanki. Daha önce 2015 MCA titanyum vardı ve MK4 ilk aldığımda böyle bir sorun olmamıştı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sadece tahmin, bu şekilde aslında olup telde gözükmeyen rehber olabilir mi?

980F3577-36A2-4A5D-A432-E4E688FBA4FF.jpeg

Android sistemde Google hesabı, telefon ve simkart seçeneği var. Android telefonlarda Google hesabı iPhone cloud gibi işliyor. Fotoğraf vb hepsi Google hesapta saklanıyor. Yabancı forumlara baktım herkes başka birşey diyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Yakup Çağatay
2 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Çözüm bulundu sanırım. Yurtdışı sitelerde okudum ve uyguladım.

Numara telefonda 05XX XXX XX XX şeklinde boşluk bırakarak kaydedildi ise Sync kişiler listesinde çift listeleniyor.

Numarayı 05XXXXXXXXX şeklinde boşluk bırakmadan kaydedince düzeliyor.

Bazı androidler için geçerli galiba çünkü çoğu telefonda zaten bu bir seçenek değil ki yani kendi ayarlıyor her şeyi biz sadece sayı giriyoruz. 

Bu sorunu çözdüyse, mesajı çözüm olarak işaretleyebilirsin abi, teşekkürler 🙂 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.