Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kızımdan Küçük Bir Yardım Çağrısı..amcaları Bir El Atın.

Fuat Önal

Önerilen Mesajlar

bir kaç gündür giremiyordum.Arkadaşalr 8 yaşındaki kızım yarışma sonucunu bendendaha olgun karşıladı.

1. olan mesaj sahibini 1. sırada bırakabilmek için apar topar yarışmayı belirttikleri saatten önce(12 saat kadar) bitirdiler.

1. olan mesaj 1 gün önce ilk 6 da dahi değildi.

Amaaan neyse.

Siz yeni forumum un sakinlerine ,buradaki arkadaşlarımın aracılığıyla diğer forumlardan oy yağdıran arkadaşalara ellerine sağlık,saolun demeden konuyu kapatmak olmaz.

Helede koparıldığım eski forumum sakinleri tarafından da desteklendiğini duymak daha anlamlı oldu benim için.

Konu sanırım kapatılabilir.

Açık kalsada sorun yok tevfik hocayla laflardık bu vesileyle.Sanırım oylama sonucuna bıraktığımız bir konu vardı ^_^

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üzüldük hocam....olsun yinede iyi mücadele verdik...saglık olsun...kızımız üzülmesin yeter o yüzden o günde sana biraz sertleştim cünkü cok kaptırmıştın o duyguyu bilirim...sonraki süreç yıpratıcı olacagı için uyarmak istedim yoksa...elbette kendi arkadaşımızın birinci olmasıyla gurur duyarız...saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.