Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

'ford Ücretsiz Yaz Güvenlik Kontrolü'

Önerilen Mesajlar

Benim araba Şubat 2011 doğumlu olduğundan bir kısmında göbek taşında yatmış olmakla beraber yaşı bir yılı aştığı için bugün yaz kampanyasından faydalanırım diye ilk yıllık bakımı yaptırdım.

Yağ, yağ filtresi, yağ tıpası, hava filtresi değişti, polen filtresi kirlenmemiş olduğundan kaldı, tüm kontrolleri yapıldı, motor yıkandı, iç - dış yıkamayı ben istemedim vaktim kalmadığından, bir de arkadaş zoru ile aldığım şu irice arka spoyler takıldı (görsel olarak pek dikkat çekici bir değişiklik olmuyormuş meğer).

Parçada %25 indirim ile toplam 168 TL ödedim (taksitlenebiliyor da).

Daha ne olsun dedim...

Bu arada spoyler de 150 TL'ye Himpeks Cüneyt'ten geldi, renk uymadığı için +50 TL'ye boyatmıştım.

Mutlu mesut eve döndüm...

Foto Foto Foto, isterizzzzz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse randevuma zamanımda gittim...aslında çok da detaylı bir bakım değil...belkide yeni araç olduğu için.....yağ ve su kontrolü....araç life alındı...bu arada özel izinle bende servis bölümüne inip aracın altına baktım...(anladığımdan değil nasıl gözüküyor ezik büzük varmı gibi.) Balatalara fener gibi bişeyle ışık tutup baktılar..lastik havaları ..rot mu rotil mi...farlar, fren ve sinyal lambaları...kapı içlerine sprey sıktılar...araç altını gözle konrol edip eksoz borusu ve bir kaç yeride elle konrol ettiler....yaw uyduruk dedim ama adamlar baya bişiler yapmışlar yazarken farkettim...şimdi haksızlık olmasın...bu arada en güzel yeri servisten kasaya uğramadan çıkmaktı...yani hakkaten para istemediler.....bu arada arabayı yıkamayı da teklif ettiler ama araç temiz olduğu için sadece teşekkür ettim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı
  • 2 yıl sonra...

Bugün Ankara Başer otoda yaptırdım Bakıyorlar ufak tefek bir sıkıntısı var mı diye varsa söylüyorlar. En güzel yanı iç dış yıkama yapıyorlar ve ücret almıyorlar. Baser otoyu Tavsiye konusuna gelirsek ben tavsiye etme veya etmeme konusunda yorum yapmama taraftarıyım Çünkü iyi olursa Allahtan kötü olursa senden oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Alper O yazdı:

Bugün Ankara Başer otoda yaptırdım Bakıyorlar ufak tefek bir sıkıntısı var mı diye varsa söylüyorlar. En güzel yanı iç dış yıkama yapıyorlar ve ücret almıyorlar. Baser otoyu Tavsiye konusuna gelirsek ben tavsiye etme veya etmeme konusunda yorum yapmama taraftarıyım Çünkü iyi olursa Allahtan kötü olursa senden oluyor. 

Sen kendi izlenim/tecrübelerini paylaşırsın iyi veya kötü, aksiyle karşılaşan seni neden sorumlu tutsun ki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Alper O yazdı:

Baser otoyu Tavsiye konusuna gelirsek ben tavsiye etme veya etmeme konusunda yorum yapmama taraftarıyım

olumlu olduğunda kimse yorum yazmıyor çoğunlukla, lakin işler sarpa sararsa; aklımıza geliyor bir forum sitesi bir topluluk olduğu.

@Gürkan Çakıroğlu hocamın dediği gibi iyi/kötü ne varsa tecrübe edilmiş paylaşılmalı ki; kötü tecrübe edinenler çoğunlukta olmasın

Olcay Sert tarafından düzenlendi
imla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsi Fikrim Sanayiden kopmamı sağladı Başer. Fiyatlar Sanayiye göre o kadarda farklı değil bence Artık kimse 50 liraya 100 liraya iş yapmıyor. Servis garanti ikame araç veriyor en önemlisi sorduğun soruya düzgün cevap alıyorsunuz. 1 Ay önce Klima Radyatörü arızalandı  Ankarada 8 ustaya görürdüm hepsi 600 lira işçilik istedi Başerde 462 liraya yaptırdım Çokta memnunum. Dün de Triger V kayış ve Devirdaim(orjinal otosan parça 5 yıl garantili) değişimi için Başere bıraktım arabayı 2018 model ikame araç verdiler Arabayı Almaya bile gidesim yok 200-300 lira bana koymaz kafam rahat olsun diyenlerdenseniz Servise gidin Ben Ustamı beğeniyorum diyen Sanayiye gitsin Herkese Hayırlı günler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.