Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Ketsis Nedir?

Önerilen Mesajlar

Teoman S.

Telefonuma şöyle bir mesaj geldi.

Sn. ????????? TCKNli yukumlumuz, https://intvrg.gib.gov.tr adresindeki tebligatiniz gonderildigi tarihi izleyen 5.gun sonunda teblig edilmis sayilacaktir. B002

Çözemedim ne olduğunu? Sorgulama yaptım birşey çıkmıyor. Vergi falan gözükmüyor. 
Acaba MTV yi burdan ödedim onun için bana bilgilendirme mi yapmış? Çünkü benim tebligatım diyor. 
Kısaca anlamadım..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Teoman S.

Benimde aklıma ilk ceza geldi baktım çıkmadı. Sonra az daha araştırdım ortaya çıktı. 
Geçen yaz THH yaptığım bir başvuru vardı onun sonucunu yollamışlar. 
Sanırım artık sistem değişti herşeyi e-ortamda atıyorlar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Çağatay

@Osman Türkolabi bilgi için söylüyorum ekran görüntüsü almak yasal bir paylaşım değil. Bilginin çekildiği adresin linkini paylaşmak serbesttir ancak 🙂 Yarın telif diye hukuk bürosu da itiraz edebilir. Tüm web siteleri, sosyal ağlar ve ve sitemizde de paylaşım butonları bu sebeple mevcut. Ayrıca bilgiler değişebilir güncellenebilir ekran görüntüsü fotoğraf gibi sadece tek bir anı yansıtır. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bekir B.
3 saat önce, Teoman S. yazdı:

Benimde aklıma ilk ceza geldi baktım çıkmadı. Sonra az daha araştırdım ortaya çıktı. 
Geçen yaz THH yaptığım bir başvuru vardı onun sonucunu yollamışlar. 
Sanırım artık sistem değişti herşeyi e-ortamda atıyorlar.

Aslında iyi gelişme ara ara Mail kontrol eder gibi bakmakla habersiz olduğumuz bize ulaşamayan her gönderi sepette:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Teoman S.
Bir saat önce, Bekir B. yazdı:

Aslında iyi gelişme ara ara Mail kontrol eder gibi bakmakla habersiz olduğumuz bize ulaşamayan her gönderi sepette:)

Abi tabi öylede bir anda olup detay olmayınca insan tırsıyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Osman Türkol
12.01.2021 - 17:28 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

@Osman Türkolabi bilgi için söylüyorum ekran görüntüsü almak yasal bir paylaşım değil. Bilginin çekildiği adresin linkini paylaşmak serbesttir ancak 🙂 Yarın telif diye hukuk bürosu da itiraz edebilir. Tüm web siteleri, sosyal ağlar ve ve sitemizde de paylaşım butonları bu sebeple mevcut. Ayrıca bilgiler değişebilir güncellenebilir ekran görüntüsü fotoğraf gibi sadece tek bir anı yansıtır. 

Sağol Yakupcum bazen bilemediğim konular oluyo telefon olunca kolayıma geldiydi daha dikkatli olayım tekrar teşekkür ederim bilgilendirdiğin için 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.