Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

• 0

Hararet Göstergesi Doğru Değer Göstermiyor

Ertuğ Ö.
Çözüme git Ertuğ Ö. tarafından çözüldü,

Soru

Arkadaşlar iyi günler bugün karşılaştığım bir olay var aracı çalıştırdığımda ortalama iki dakikada 90 dereceyi(hararet ibresinde) görüyor ama aracın beynine bağlanarak sıcaklığa baktığımda ise 38 derece gösteriyor nedeni ne olabilir

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
3 dakika önce, Tevfik B. yazdı:

Paylaştığınız yazıyı nasıl bulabiliriz ? 

Alpay abinin sayfaya gir etkinlik akışı car orada verdiği cevaplar var ordan bulabilirsiniz 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Sorunum çözülmüştür havasından kaynaklı ibrenin erken kalkma sorunu olmuş birde bu model focuslarda hararet 90a  erken geliyor bilginiz olsun. Gaza erken geçme sebebi ise regülatör değiştirceklerin bilgisi olsun her firmanın regülatör içerisindeki (ısı müşürü) direnç değerleri farklı değerde oluyormuş ondan dolayı lpgnin ecü süne  girilen sıcaklık değeri ile doğru değer karşılamadığı için erken yada geç gaza geçiş yapabiliyormuş bilginiz olsun  

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Yakup Çağatay
20 dakika önce, Ertuğ Ö. yazdı:

Sorunum çözülmüştür havasından kaynaklı ibrenin erken kalkma sorunu olmuş birde bu model focuslarda hararet 90a  erken geliyor bilginiz olsun. Gaza erken geçme sebebi ise regülatör değiştirceklerin bilgisi olsun her firmanın regülatör içerisindeki (ısı müşürü) direnç değerleri farklı değerde oluyormuş ondan dolayı lpgnin ecü süne  girilen sıcaklık değeri ile doğru değer karşılamadığı için erken yada geç gaza geçiş yapabiliyormuş bilginiz olsun  

Ben anlamadım ne konuda bilgimiz olacağını. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
11.01.2021 - 00:24 tarihinde, Ertuğ Ö. yazdı:

Abi benim asıl sorum neden ibre okadar sürede yukarıda oluyor yol bilgisayarında baktığımda sıcaklık 40c gösteriyor sanki yanılmıyorsam gazada erken geçiyor ortalama 1,5 -2 dakikada  regületör sıcaklığıda 40 dereceye ayarlattırrdım bilmiyorum ya ben çok sorun ediyorum yada ortada normal olmayan bir durum var 

Bu yol bilgisayarındaki test menüsündeki engine temp su sıcaklığını gösteriyor ise anolpg gösterge ile beyindeki bilgi uyuşmuyor 

İsterseniz bilgisayara baglatip kontrol ettirin.gerek görürlerse zaten ekran için yönlendirme yaparlar

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.