Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Önerilen Mesajlar

Geçen yaz aylarında biliyorsunuz ki 480 HP güce sahip Ford Mustang'in ikonik seçeneklerinden Mach 1 tanıtılmıştı. Ama ne zaman kendi başımıza konfigüre ederiz bilemeyiz! Ben ise ellerimde bulduğum resimler ile kıp kırmızı gövde renkli yeni bir Mustang Mach 1 fotoğrafları paylaşmak istedim. Ve tabii ki her önüme gelen Mustang araçlara "The Show Must Go On" Güzeli olarak ömür boyu anmaya devam edeceğim. Ama mevzu burada kapanmadı! 

Söz konusu 2021 model yeni Mustang Mach 1 olunca, kırmızı gövde rengine sahip olsaydı ne olurdu? Benim şahsi yanıtım şu şekilde olurdu: "KIZIL CADI"! Bu arada Marvel fanatiği olduğumu itiraf etmeden duramayacağım! Marvel firması, 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren Disney+ akış hizmetine sunarak "WandaVision" adlı 8 bölümlük bir diziyi yayınlayacak! Neyse, daha fazla bahsetsem, reklama girer! 😄 

Ben de WandaVision dizisinden "Scarlet Witch" (yani Kızıl Cadı Wanda Maximoff) karakterinden etkilenerek kırmızı gövde renkli yeni bir Ford Mustang Mach 1 fotoğrafları paylaşıyorum. Yani kısacası söz konusu "Kızıl Cadı" olunca; o cadı bir otomobile bürünecekse, işte aşağılardaki kırmızı Mustang Mach 1 araçlarına bürünmeli! ❤️❤️ 

Bir de promosyon olarak bir kaç şarkı videoları paylaşıyorum! Yüksek ihtimalle şarkı sözlerinin Mustang ile alakaları yoktur! Ama benim zihnimden o müziklerimin melodileri öyle bir Mustang Mach 1'e yansıtır ki, yazamam... Fakat her Ford Mustang araçlarının resmi marşı Queen'in "The Show Must Go On" parçasından şaşmamalı!

678507410_21MYMach1RaceRed1.thumb.jpg.098fbc617674ae67f64005e8eb50bda0.jpg1144136761_21MYMach1RaceRed6.jpg.31195a7fdbbbd1b74c453d470d3f15d3.jpg337558683_21MYMach1RaceRed7.jpg.b1bbd9f31f3c1da65b1d9ade5d6a1272.jpg537327675_mach1racered.thumb.png.430ac8695fa7c9c72cb5e7aaf692453c.png1051693782_mach1racered-2.thumb.png.57440dd48b160d5dc6cd55c661b683f9.png

Eren Tan tarafından düzenlendi
Başlığımdaki yazım hatası... (düzenleme geçmişini gör)
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kızıl Cadımız "Almanya'da Konfigüre Edilir" Hale Geldi! Yani Ford'un Almanya sitesi üzerinden Mach 1 modeli konfigüre etmek mümkün! Ben de hiç boş durmadan bu araca "Kızıl Cadı" teması işleyeyim dedim! 🙂 

1092720966_MustangMach1-3.jpg.21c3cee64d6aba55daaac244f433e514.jpg

1166941971_MustangMach1-2.jpg.babc15efc2e1f9c9328084dd1449e869.jpg

1547486169_MustangMach1-1.jpg.abd3c15b3a14dc4457c2fdc07d620354.jpg

İlk başlarda belirttiğim gibi: O cadı bir otomobile bürünecekse, işte bir Kırmızı Mustang Mach 1 araçlarına bürünmeli! ❤️ 🙂

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yakup Çağatay
      Yazan: Yakup Çağatay
      Ford Kuga'nın incelemesini yapmaya çalıştım(k) :)) Uzunca ara geçince biraz zorlandım  Puma'yı daha iyi hazırlayacağım ?  Kuga için söylemeyi atladıklarımı da yazıyla daha sonra aktaracağım. 
      Keyifli seyirler, umarım faydası olur. 

• Rıdvan Eskici
      Yazan: Rıdvan Eskici
      2014 Focus 3 1.6 tdci 115 Aracımın son bakımında akü değerleri düşük cıkmıştı usta kışı görmez dedi ve dediği gibi bugün aracı takviye ile çalıştırmak zorunda kaldım. Yeni akü alacağım biraz güclü olsun istiyorum (75A) start stop şeklinde Geçiyor benim aracımda start stop yok bu akü uyumlu mu taksak bi zarar verir mi ? Tecrübeli üyelerimizin bilgilerini bekliyorum teşekkürler 

• Rıdvan Eskici
      Yazan: Rıdvan Eskici
      Merhabalar 2014 focus 1.6 tdci titanium kullanıcısıyım d segmenti araçlara geçme düşüncem var 2018 model garantili temiz 1.5 tdci titanium Mondeo alma düşüncesindeyim bi kaç yere araç hakkında bilgi edinme amaçlı sordum fakat çok olumlu cevaplar alamadım ‘’ Servisten çıkmaz, arızası çok, sürekli arıza yapıyor parçası Pahalı uzak dur vb’’ gibi şeyler duydum bu konuda bilgisi olan üyelerimizden yorumlar bekliyorum ayrıca bu araçlar bu sorunlardan dolayı mi fiyat bakımından uygun yoksa otomatik olmadığı için mi 
    • Nesimi Kılıçaslan
      Yazan: Nesimi Kılıçaslan
      Arkadaşlar 2005 Model Ford fiesta dizel 1.4 TDCI motor aracım var. 185 000 Km. Aracım oldukça temiz motoruda iyi durumda aslında.Ancak 175000KM de bakım yaptırdığımda motor ustası trigerleri değiştirdiğinde bu aracı biraz daha kullan sonra sat gitsin motorunda ufak bir üfleme var zor hissediliyor ama var demişti. Bende aracımdan gayet memnunum. Yeni fiestalardan da kat kat güzel bence... Gerek hacim gerek tasarım olarak. Hafif bir Motor üflemesi yüzünden sizce aracı satmam mı gerek ?  Yeni araç alma imkanım var. 200 000 km devirmeli miyim ? 

• Yakup Çağatay
      Yazan: Yakup Çağatay
      Ford’un insan merkezli tasarım felsefesi ve sürücülerin hayatlarının ortalama dört yılını direksiyonun arkasında geçirdiği gerçeği ile tasarlanan müzik sistemi, ürün disiplininde ödül aldı.

Ön göğsün üçte birini oluşturan müzik sistemiyle çevrili bir araç için ödül almak güzel bir duygu olsa gerek. 

Bu arada Mach-E nedir?
      https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-mustang-mach-e-tanitildi-elektrikli-suv/

Ford'a göre müzik sistemine bu kadar önem verilen ilk Ford aracı, Mustang Mach-E.

Mustang Mach-E’nin ön panele gömülü tweeter'ları gizleyen özel olarak geliştirilmiş heathered gri dokuma kumaş, B&O’nun ikonik ev hoparlörlerinin kumaş tabanlı hoparlör kapaklarının görünümünü ve hissini yineliyor, araçlarda kullanmak için yeterince sağlam bir kumaşmış. 

Ford'a göre bu önemli bir stil ifadesi yapmakla kalmaz, aynı zamanda bir sakinlik unsuru oluşturmaya da yardımcı oluyor. Dolayısıyla sürücüler için direksiyonun arkasında olmayı daha da çekici bir yer haline getiriyormuş ? 

Ses sistemi
      Harici Bağlantılı Subwoofer (ECS), geleneksel bir subwoofer'ın ağırlığının yaklaşık yarısı kadar olmasına ve yaklaşık yüzde 80 daha az yer kaplamasına rağmen, güçlü bas performansı üretmek için kabinin özel şeklini kullanıyor. Ağırlık tasarrufu, Ford'un Mustang Mach-E sürüş menzili için çok önemli biliyorsunuz; bu da alınan önlemlerden sadece bir tanesi.

Mustang'daki B&O ses deneyiminden ilham alan HARMAN akustik mühendisleri, benzer bir işitsel deneyim yaratmak için Mustang sisteminin akustik özelliğini yeniden incelemiş. Elektrikli araçlar, geleneksel bir içten yanmalı motordan gelen gürültü eksikliği nedeniyle doğal olarak daha sessizdir, ancak bu, genellikle boğuk yeni gürültü kaynaklarını ortaya çıkartıyormuş. Mühendisler bunun üstesinden gelmeye çalışarak, zengin bas performansını ve sanatçının amacına uygun netliği ve ayrıntıyı korunması sağlamış.

ÜRETİCİ: Harman
      TASARIM: Harman, Ford Almanya ve B&O

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.