Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Sony Üniteleri Hakkında Düşünceleriniz ?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Benim bir sorum olacak 2006 model mondeo aracımda focuslarda da olan sony 6lı cd changer var ancak arzalı şu yeşil renk olanlardan bunun yerine sony mp3 çalar taksam uyarmı ses kaliteleri nasıl bendeki sıksık arza yapıyor mekanizma problemi veriyormuş.Birde yenisi direksiyon altı kumandaya uyarmı resimleride altta yardımcı olursanız sevinirim.Teşekürler

post-1994-0-72683600-1336382534_thumb.jp

post-1994-0-96462100-1336382555.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Lütfen başlıkları açıklayıcı şekilde yazalım.Düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Panel tasraımı olarak direk uymayacakmış gibi duruyor. Ancak bir iki ufak ekleme ile uyabilir. (dış kalıp falan yapılabilirse) ama arka kısımları, bağlantıları falan büyük ihtimalle aynıdır. Tabi yeni sistemde telefon kiti falan da var ama, yine de ana tema aynıdır diye düşünüyorum.

Bu konu hakkında daha yararlı bilgi konuya hakim kişilerce verilecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 6000 cd nin yerine sony taktım bütün özellikleri çalışıyor. Yalnız Sony kullananlardan bir fikir almak maksadıyla En iyi ses kalitesi almak için ayarlarını nasıl yapmam lazım. Kusura bakmayın ayrı bir konu açmayayım diye buraya ekledim.Bas, tiz ve diğer ayarlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Mondeonun ön frame i ile focusun frame leri farklı. Eğer dikkatli bakarsanız mondeoda kullanılan sony nin alt kısmının daha kalın olduğunu farkedeceksiniz zaten. Dolayısı ile ister kare formlu olan isterse yeni tip focus sony alın ikiside mondeonuza uymaz.

Ancak şunu yapabilirsiniz, focus ya da fiesta için üretilmiş olan sonylerden alıp sadece mekaniğini değiştirebilirsiniz. O durumda sorunsuz çalışır.

6 tray li olan MP3 playerlar gerçekten dert. Tekli nin mekaniği o konuda çok daha başarılı. O nedenle sadece mekaniğini değiştirtin yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeonun ön frame i ile focusun frame leri farklı. Eğer dikkatli bakarsanız mondeoda kullanılan sony nin alt kısmının daha kalın olduğunu farkedeceksiniz zaten. Dolayısı ile ister kare formlu olan isterse yeni tip focus sony alın ikiside mondeonuza uymaz.

Ancak şunu yapabilirsiniz, focus ya da fiesta için üretilmiş olan sonylerden alıp sadece mekaniğini değiştirebilirsiniz. O durumda sorunsuz çalışır.

6 tray li olan MP3 playerlar gerçekten dert. Tekli nin mekaniği o konuda çok daha başarılı. O nedenle sadece mekaniğini değiştirtin yeter.

çok ta fifi...... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.