Jump to content
  • 1

Sync 2 Navigasyon Aktivasyonu

Bilal Görbil
Çözüme git Semih O. tarafından çözüldü,

Soru

sync2 versiyonum 3.08 den 3.10 yükledikten sonra bütün adımları tek tek yapmama rağmen sistem bilgisinde naigasyon bilgisine rastlayamadım 2.adımdaki 3.10 daki dosyayı yeniden yükledim ama olmadı focccus uygulamasınından #172 aktif etmek için açtım ama ekteki resimdeki hata ile karşılaştım yanlış yaptığım birşey varsa yada yapmam geren yardımcı olurmusunuz.  

20201201_203934.jpg

20201201_224741.jpg

20201202_113434.jpg

20201202_121129.jpg

20201202_121239.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
  • Çözüm

Aşağıdaki dosyayı sisteme yükleyin. Yüklediyseniz navigayon SD kartını takın.

https://drive.google.com/open?id=1MEiKLiDjX6TlD95Vj2rnVDhthP5YRLIX

Ben yazdıklarınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Touchscreen ile konunun hiçbir alakası yok. Ben resimlerde bir hata da göremiyorum. i harfi SD kart olmadığı için sarı olarak yanıyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

semih abi hallettim güncel winrar yokmuş bende yükledim flash diske attım araca okutucam elm kablosu gelincede yönergeleri takip ederek yaparım inşallah bu arada yeni TCM güncellemesi gelmiş 1.5 tdci lere dün otokoç ataşehirdeydim 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
1 dakika önce, Volkan Kara yazdı:

semih abi hallettim güncel winrar yokmuş bende yükledim flash diske attım araca okutucam elm kablosu gelincede yönergeleri takip ederek yaparım inşallah bu arada yeni TCM güncellemesi gelmiş 1.5 tdci lere dün otokoç ataşehirdeydim 

Alakasını anlamayanlara açıklama veya ilgili konuları kullanmayı deneseniz 🙂 Belki birilerine faydası olur böylelikle. Teşekkürler. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
16 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Alakasını anlamayanlara açıklama veya ilgili konuları kullanmayı deneseniz 🙂 Belki birilerine faydası olur böylelikle. Teşekkürler. 

Yakup bey merhaba,

Daha özenli olmaya gayret ederim efendim.

saygılar 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
04.12.2020 - 14:57 tarihinde, Semih O. yazdı:

Aşağıdaki dosyayı sisteme yükleyin. Yüklediyseniz navigayon SD kartını takın.

https://drive.google.com/open?id=1MEiKLiDjX6TlD95Vj2rnVDhthP5YRLIX

Ben yazdıklarınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Touchscreen ile konunun hiçbir alakası yok. Ben resimlerde bir hata da göremiyorum. i harfi SD kart olmadığı için sarı olarak yanıyor.

bende de aynı durum var. aracım 2016 1.5tdci focus. icinde 3,08 versiyonu var.

güncellemek icin indirdim dosyayı zaten güncel sync dedi.

3,08 app nav yükledim. hicbir sekilde belirmedi navigasyon bilgisi.

forscan ile baglandım 000c yi 004c yaptım sync 2 kapandı acıldı.

navipatch.png yi ekledim navi unlocked yazdı.

master reset yaptım. 

kartı takıyorum hata veriyor. 

herkeste yardım--> sistem bilgisi---> mensüne girince 5tane bilgi var birisi navigasyon versiyonu. bende konuyu acan arkadastaki gibi yok.

5kere yükledim yok.

3,10u yüklemeyi mi deneyeyim diyecektim konuyu acan arkadas 3,10 yüklemis aynı sorunu var.

Allah rızası için biri bi çare üretsin tavsiyede bulunsun cok makbule geçecek 😃 

herkese selamlar ve saygılar

InkedWhatsApp Image 2021-01-16 at 19.57.52_LI.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
3 saat önce, Volkan Kara yazdı:

semih bey sd kartınız hatalı sanırım 

sd kartım samsung evo plus u3 64gb kamera icin kullanıyordum, formatladım exfat ama ayırma birimi önemli mi bilmiyorum kaç olmalı varsayılanda kaldı formatlarken? ya da bir önemi var mı? ya da 32gb mı olmalı 64 mu fazla acaba? ya da microsd bu kart SDXC yazıyor farklı bir model mi olmalı? SDHC yazanlar var bir de.

çalışan bir kart. pc de falan hic okuma sorunu olmadı. ayrıca sdkey generator ile sdkey dosyasını da rahat olusturdum ve f8 haritayı rardan ayıklayıp attım icine. foto paylasıyorum lütfen yorum yaparsanız sevinirim.

Hangi kartı kullanmalıyım? 32gb u1 sdhc mi 64gb u3 sdxc mi (64gb suanda bende olan ve hata alıyorum)

sdcard.jpg

kartım.jpg

sdkart2.jpg

Semih Ka. tarafından düzenlendi
edit
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Semih bey,

Sync2 F8 Navigasyon Kartı hazırlamak konusunda bir başlık var konu içerisinde hangi kartı kullanacağınıza kadar yazmakta lütfen okuyunuz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Bir saat önce, Volkan Kara yazdı:

Semih bey,

Sync2 F8 Navigasyon Kartı hazırlamak konusunda bir başlık var konu içerisinde hangi kartı kullanacağınıza kadar yazmakta lütfen okuyunuz.

tekrar bakayım.. hatim ettim neredeyse hepsini ama detayı kaçırmış olabilirim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Navigasyon yapıyım derken güncelleme ekranına girdi teyip açarken 7/7 oldu ekran kapandı buraya girdi  bu şekilde kaldı arabayı 30 dk çalıştırarak yapın diyorlardı kontak açık yaptım ama araba çalışıyordu  güncelleme modundan nasıl çıkar.

IMG_20210214_212115.jpg

Savaş Özmen tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.